Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti meddig bizonygattátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig bizonygattátok magatokat, hogy "heterok" vagytok?

Figyelt kérdés

Feltéve, ha volt ilyen időszak valaki életében...

Mi változtatott meg végül, hogy elfogadtad az orientációdat?



2015. aug. 5. 10:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Nekem időszakaim voltak.

10-15 éves koromig azt bizonygattam magamnak, hogy meleg vagyok, mert az olyan menő volt. 16-19 között pedig azt, hogy trolleráns, de kiderült hogy csak homofób vagyok. Így 19 éves koromra megleltem a nirvánát, és elfogadom magamat, sőt büszke vagyok rá, hogy heteró irányultságú homofób ember vagyok. Aki pedig ezt nem halylandó trolerálni, az elmehet a...

2015. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
én még 20 évesen is azt hittem, majd megtalálom a lányt, akibe szerelmes leszek, aztán sikerült elfogadnom magam
2015. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Én régebben felakasztottam magam
2015. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak, hogy a kérdésedre is kapj már választ:

Én a hetero bizonygatásból már túl léptem. Most azt bizonygatom, hogy biszex vagyok. Mert tény, hogy tetszenek a lányok de hátha lesz egy fiú is aki felkelti az érdeklődésem. Mondjuk erre nem túl sok esélyt látok de azért még reménykedek.

2015. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Nekem egy percig se kellett bizonygatnom. 8 éves koromban döntenem kellett, hogy birkózni, vagy cselgáncsozni megyek. Végül azért döntöttem a cselgáncs mellett, mert valami ellenérzés munkált bennem, amikor két, majdnem meztelen férfi fetrengését szemléltem.
2015. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem miért kell írogatni ilyen hülyeségeket... A kérdés az kérdés. Ne itt akard megmutatni hogy homofób vagy... Mit keresel egyáltalán biszexuális kategóriában? -.-"

Háát 15 évesen vetődött fel a gondolat hogy lányok is... Aztán gondoltam neeeem, ameddig egy konkrét csaj nem jön be, akivel csinálnék ezt azt... :D Majd jött egy csaj az osztályba.... kapcsolatban voltam, és a barátom elnyomott... De végül kipróbátam, nem bírtam tovább. Tetszett. Most 18 vagyok, ez 17 éves korkmban történt.

Szerelmes nem tudnék lenni lányba. Szerintem. Remélem. Nem tudom. :D Vagy biszex vagyok, vagy... Vagy biszex. Na mindegy.

2015. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Kb.:17éves koromig,akkor adodott egy lehetőség (pénisz) amivel éltem(szoptam).

Semmi nem változott,akkor megbizonyosodtam,rólla,hogy ez van,és nem csak kósza gondolataimban szopok,hanem a valóságban is.

2015. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
12 voltam amikor először csókolóztam lánnyal, akivel össze is jöttünk 15 évesen. 16 voltam amikor először csókokoztam fiúval, akkor még volt barátnőm, utána volt az a szörnyű időszak, ami kb 17 éves koromig tartott, de egy srác segített beismerni és 18 évesen számítottam a barátnőmmel és összejöttem a sráccal. Életem legnehezebb döntése volt
2015. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
80%

Én tényleg hetero voltam huszonkétéves koromig, azaz fiúként a lányokhoz vonzódtam kizárólag.

Most is kizárólag a lányokhoz vonzódom, de nemet váltottam. Így heteroból automatikusan homoszexuális (leszbikus) lettem.

2015. aug. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
11 éves koromban tetszett meg az osztályomból pár lány. Akkor a szüleim "leintettek",hogy majd kinövöm. Hittem nekik. Egészen 14-15 éves koromig bizonygattam,hogy majd egyszer egy fiúval boldog leszek...aztán a suliba való beiratkozásnál megláttam egy gyönyörű lányt. Olyan hevesen vert a szívem,mint addig még soha,minden porcikám vonzódott hozzá és akkor rájöttem,hogy mi is van itt. Ez után viszonylag hamar elfogadtam magam,de amikor elkezdődött a suli már féltem és ismét heteroként akartam élni. Az az egy év,ami alatt szétziláltam a lelkem,csak hogy más legyek..de nem jött össze. Mára már rájöttem,hogy így vagyok jó ahogy vagyok és senkinek nem érdekel a véleménye. Ráadásul van barátnőm,aki mindenben átsegít és szeret és nekem ő mindennél fontosabb! (egy 16 éves leszbikus lány)
2015. aug. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!