Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek minek lehet ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minek lehet ezt nevezni?Hagyjam folyni a dolgokat?Kérdezzék rá?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.Van egy kesze-kusza kapcsolat.Ki ,hogy látja...Nagyon rég 15-20éve volt köztünk kapcsolat.Újra felvettük ennyi idő után,mindkettőnknek megromlott a jelenlegi kapcsolata.Én még benne vagyok(de lépni akarok)ő kilépett,de nagyon maga alatt van.Élete romokban.Nekem sem könnyű.Találkozunk nála,sokat írogatunk.Egyszer kétszer próbálkoztunk szexel ,de valahogy nem jött össze.Túl sok a probléma...nem tudom miért.Lelki dolgokról sokat beszélgetünk.Volt,hogy ott aludtam nála,úgy mint egy pár.Ölelés,bújás...simi.

Viszont ha felmegyek ,csak beszélgetés van.Búcsúzáskor szájra puszi.Elég sokat találkozunk.Nem tudom hova rakni az egészet...Vagy lehet nem is kell...



2021. máj. 17. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Időtartamokat nem írtál, pedig lényeges.
2021. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a nő? Gondolom, ő nincs túl a kapcsolatán és erőltetni meg nem tudja. Bármi volt is régen, most most van. Ha van egy kis esze, nem is ugrik bele egyből semmibe.
2021. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Februárban lett vége a kapcsolatának.5éves kapcsolat volt.Akkor már írogattunk,de nem találkoztunk.

Akarja,hogy menjek.Sokszor ő kéri,vagy hogy aludjak ott.Ő ölelt magához amikor ott aludtam.

Én most keresek albérletet,mert vége a 15éves kapcsolatomnak.Nem emiatt lett vége,már előtte évekkel folyamatosan romlott.Nekem sem könnyű...

2021. máj. 17. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor egyszerűen korai. A gyászhoz 1-2 év is kell.
2021. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

És akkor mit tegyek?

Szakítsam meg vele a kapcsolatot?Vagy hagyjam így tovább?

Félek,hogy többet kezdek érezni...

2021. máj. 17. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Sietsz valahova? Mért kell rögtön bezavarni a macit a málnásba? Lehet kicsivel több időre van szügsége.
2021. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!