Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves mindannyian! Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves mindannyian! Az Elittárs elnevezéső párkereső oldal melyik követeléskezelőnek adja át az illető adatait?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi köze egy társkeresőnek egy követeléskezelőhöz? Milyen tartozást akarna ott bárki is behajtatni? Írj egy picit bővebben hogy mire gondolsz.
2021. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Tarskereso oldalakhoz nem kell személyi. Ergo a fent levo adatok sehol nem számítanak eleve hitelesnek sem.
2021. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

ha előfizetsz a elittárs szolgáltatásra, vállalod hogy 12 hónapig fizeted a tagságot. Ha 14 nap elállási jog lejárta után mondanád le az előfizetést, ki kell fizetned az éves díjat... apróbetű...


nekem rohadt nagy szerencsém volt, mert 10 nap után lemondtam, habár nem voltam tisztában a körülményekkel....

2021. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is lemondtam még a határidő előtt, de ilyen e-mailt kaptam...
2021. máj. 18. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyiknek se, kamu az egész.
2021. máj. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is küldtek ilyet, de rendes név meg lakcím nélkül honnan tudják meg ki vagyok? Ráadásul paypallal fizettem szóval csak egy kamu email címük van. :D
2021. máj. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat!
2021. máj. 19. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!