Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak Ti melyiket választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Ha már nincs lehetőségetek fiatal jó testű szép lányokkal,nőkkel együtt lenni, beérnétek kövér öreg elhasznált testű nővel csak hogy szexelhessetek? Akár alkalmi akár tartós kapcsolatra? Melyik a fontosabb a szex vagy az önbecsülés és igény?

2021. máj. 19. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Kövérrel semmiképp. Inkább prosti.
2021. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Kövérrel nem. Mindig lehet találni vékony nőket is.
2021. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
91%
Figyi. Nem vagyok mondható kifejezetten helyesnek. Ennek ellenére vannak dolgok, amiket nem engednék el, amiben nem tudnék megalkudni. Annak nem látom értelmét, hogy legyen mellettem VALAKI (egy lakótárs) - akihez amúgy képtelen vagyok vonzódni. Ez frusztrációt szül mindkét félben. Az meg nem helyes, nem jó dolog. Az is igaz, hogy nem feltétlenül a mainstream szépségideál az esetem (értsd: Nem kell a legjobb, legszebb - bőven elég nekem a jó és a szép).
2021. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

a kövér nekem tetszik az öreg hát attól függ 30-35 még párnak jó 40-60 még izgató is lehet de csak szexre ettől felfelé már nem hiszem hogy jó ötlet.

Talán ha nagyon kedves és kifejezi a háláját szinte de ez már irreális.

én 26 leszek szóval csak ezért mondom.

2021. máj. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

le lettem pontozva de miért?

azért mert meg mondtam őszintén hogy 80 éves nagyikát már nem dugnák

vagy mert nem tudom elképzelni a párkapcsolatot egy 40 vagy fölötte lévő nővel csak a szexet?

2021. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem gond, ha arányosan kövér, de azért öreg ne legyen.
2021. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2021. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Sohasem volt ilyen gondom, de szerintem van az az állapot, amikor egy férfi az ördögöt is megdugná.
2021. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!