Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti inkább egy túlsúly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti inkább egy túlsúlyos, de nagyon kedves lányt választanátok, vagy egy bomba testű, de nem túl megnyerő személyiségűt?

Figyelt kérdés

Vagyunk én és a legjobb barátnőm. Barátnőm egy nagyon kedves, életvidám, segítőkész, örök optimista, cserfes lány, vagány is, olyan igazi minden lében kanál. Arcra átlagos, viszont a 160 centihez kb.72-73 kiló. De nagyon csinosan öltözik, szép a haja is. Néha belekezd egy fogyókúrába meg otthoni tornába, aztán pár nap után mindig feladja, mondja hogy neki jó ez így, inkább eszik csokit, attól jobb kedve van, mint a mozgástól. Ezt is ahogy mindig előadja, haláli, nagyon jófej.


És vagyok én, én külsőre egy szép lány vagyok, szép arccal, nagyon jó alakkal, sokat is teszek érte. És azt kívánom, e mellé bárcsak olyan egyéniség lehetnék, mint a barátnőm. Próbálok én javítani a jellememen, de nem sikerül. Nekem ez olyan kicsit, mint neki a fogyás. Én neki az ellentéte vagyok mindenben, amit fent róla felsoroltam. Inkább pesszimista-realista vagyok, nem vagyok segítőkész, nem vagyok jó az emberi kapcsolatokban, belevaló sem vagyok, inkább olyan lapos személyiség, gyakran van rosszkedvem ami olyankor az arcomra is kiül, sokszor nincs is kedvem az emberekhez.


Sok férfi odavan a barátnőmért, aki külsőre nem szép, de belsőre tökéletes, és meg is értem őket. Válogathat. Én meg kukába dobhatom a szép külsőmet, az én jellememmel, ezt tapasztalom. A kezdeti érdeklődés hamar elszáll maximum pár randi után, mikor megismernek. Pedig legbelül én is vágynék egy társra, de a karakterek miatt akiknek kellenék, csak szexre kellenék, az meg nekem jó.


Mostanában kicsit irigy vagyok rá, eddig nem zavart, de kezdek egyre frusztráltabb lenni. Pedig szeretem őt, ő kb.az egyetlen ember aki elvisel, sőt több annál :D Sajnálom, hogy nekem nem adnak esélyt. Azért nem vagyok egy kibírhatatlan ember, tudok én is szeretni a magam módján.

Ti is őt választanátok, igaz?


2020. júl. 26. 20:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Ehez látni kellene . Amiket magadról írtál nem feltétlenűl hátrányok. Én is hasonlóan jellemezném magam. Ezek csak tulajdonságok, el kell fogadni hogy minden ember más, és mindenkinek más jön be.
2020. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Hány éves vagy?
2020. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Az a tíz kiló körül, még nem annyira túlsúly.
2020. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
A leírás alapján téged, mert semmi baj nincs a személyiségeddel. De igazi ostoba, beképzelt, ám csinos nő esetén meg inkább egyedül maradnék. Rám sajnos lankasztólag hatnak a duci lányok, bármennyire is kedvesek.
2020. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%

Én így látatlanban a barátnődet választanám, mert tetszenek a ducibb lányok, és imádom habzsolni az életet, én nem akadok fel semmin: rendkívül jól tudom magamnak adagolni a "lesz@rom-tablettát", és az külön csoda, hogy ha a társam is ilyen!

A sok röhögés is hizlal!:)

Jókat ficánkolnánk egy testes ágyikóban - ha akarsz, beszállhatsz.:)

2020. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#1 pedig eddig csak hátrányom volt belőle.

#2 21 éves vagyok.

#3 van az 20 is.

#4 így látatlanban könnyű ezt mondani, de elhiheted, hogy nem vagyok egy főnyeremény személyiség. Beképzelt nem vagyok, nagyon is tisztában vagyok a hiányosságaimmal.

#5 na az ilyesmi férfiak lennének nekem is szimpatikusak, csak ők persze, ahogy te is, a barátnőmet választják.

2020. júl. 26. 21:57
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
#6 Na, itt jön elő a személyiséged. A túlsúlynál. "Van az 20 is." Nem feltétlenül. Egy 160 centis nő már 60 kilótól lefelé a normál tartományban van. A 72 kg az 12 kg túlsúly ehhez képest. Attól, hogy nyugodtan lehetne 50 kiló is, még nem KELL annyinak lennie, 60 kilóval sem elhízott feltétlenül. Ezzel azt sugallod, hogy neked a testiség, a külső sokkal fontosabb, hogy aki nem szerinted ideális súlyú, annak nem lenne szabad ennyire népszerűnek lennie. Bezzeg te.
2020. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ha a testiség és a külső lenne nekem fontosabb, lenne párom, vagy szexkapcsolatom. De nincs, és pont azért nincs, mert én szeretnék egy normális személyiségű férfit, de aki normális személyiségű, annak én sajnos nem jövök be. Ahogy írtam is, szexre lenne alkalom bőven, de én nem úgy akarom...
2020. júl. 26. 22:15
 9/22 A kérdező kommentje:
Ja es igazad van abban, hogy 160 centihez 60 kiló akár jó is lehet, sőt kimondottan jó is, ha izmos testalkatról van szó. De rajta a felesleg tényleg zsír, és nem is jól oszlik el. De ügyesen öltözködik hozzá, csinos szokott lenni. Sokkal jobban érzi magát a bőrében, mint én.
2020. júl. 26. 22:18
 10/22 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok: figyelj Szivi, ha te nem vagy magaddal megbékülve, ugye jogos, hogy mástól sem várhatsz többet?!

Tetszik az önkritikád, mert a felismerésig eljutottál, de az ellenszerét nem találtad meg!

Nincs csúnyább számomra, ha egy szép nőre ránézel és sírógörcsöt kapsz, mert annyira búval bélelt...:)

Én vállalom, hogy ha bemutatsz a barátnődnek, akkor nélküled nem bújunk ágyba, mindezt persze csak azért, hogy neked is jusson az élet örömeiből!:)))

2020. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!