Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők,ti örülnének egy màsfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,ti örülnének egy màsfél milliós gyémànt gyűrűnek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 17:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, én nem nagyon tudnék ezzel mit kezdeni, nekem a drága ékszerek nem jelentenek semmit. Inkább menjünk valami szép helyre az árából.
2021. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem szeretem a gyűrűket és amúgy sem ér semmit nekem
2021. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Inkább költse a pénzt valami értelmesebbre.
2021. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem hordok semmilyen ékszert és egyébként is pazarlásnak tartom az ilyen dolgokat, úgyhogy nem. Ebből a pénzből egy csomó élményt tudnánk szerezni, azt sokkal többre értékelem. Mi gyűrű nélkül házasodtunk össze és lagzira se költöttünk, kinek mi.
2021. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy örülnék. Félnék, hogy elveszítem, eltűnik. Csak stresszt okozna.
2021. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Esetemben rossz embernek vennéd, mert

1. nem hordok gyűrűt (mind az eljegyzési, mind a karika ott virít a vitrinben)

2. annyira nem vagyok otthon a témában, hogy én megmondjam egy gyűrűről mennyi az értéke, tehát nekem egy bizsura is beadhatod, hogy ez került több millióba.

3. én is inkább arra szavaznék, hogy az árát invesztáljuk be másba pl a lagziba, vagy nászútra.

4. sosem szerettem a gyémántot. Szerintem nem egy különleges kő.

2021. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem örülnék.

Egyrészt nem az illene hozzám, nem az én stílusom egy ilyen gyűrű (eleve kb évente veszek fel gyűrűt). Másrészt hatalmas pénzkidobásnak érezném, amikor annyi értelmesebb dologra lehetne költeni, például közös utazásra.

2021. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát örülnék a tárgynak, de jelenleg ez egy irreális döntés lenne, amit viszont nem díjaznék...
2021. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
persze. lecserélném gy hasonmásra ami nem több 10e nél, az eredeti meg menne eladásra.
2021. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

Inkább vmi használt kocsi ennyibol.


A drága ékszerek inkabb oda passzolnak ahol masbol sincs hiány. Azaz megvan a nőnek mindene

2021. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!