Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok fiú miért gondolja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiú miért gondolja ezt?

Figyelt kérdés
Miért gondolják azt ha odamennének egy szép lányhoz akkor az biztos, hogy bunkón elküldené őket?Több ismerősömtől hallottam már, hogy azért nem mennek oda olyan lányokhoz akik igazán tetszenek nekik mert úgy is csak elküldené őket a francba.Csak azt nem értem miért gondolják azt hogyha egy lány jól néz ki akkor emellé biztos, hogy bunkó is?

2021. máj. 21. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Én inkább attól félek, hogy kiderül, hogy van valakije, és akkor viszont olyan szánalmas érzés fog el=(
2021. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Mert nem bíznak saját magukban, hiszen tudják, hogy senki csicskák.
2021. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Háát. Nem kéne. De valljuk be eléggé sok van belőlük és inkább nem kockáztat az ember.
2021. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azért gondolják, hogy bunkó lenne, mert szép, hanem, mert ha szép, akkor biztosan nincs nála esélye.
2021. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Ne varj urtudomanyt. Egyszeruen olyan gyavak, hogy meg ezt sem merik beismerni. Helyette gyartanak egy kifogast. Peldaul azt, hogy biztos bunko. Meg biztos van baratja. Igazabol ezek pont olyan luzerek, mint a keregetok. Nem kell foglalkozni veluk, tovabb kell menni.
2021. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
A baj hogy a magát szépnek gondolod (lehetséges hogy szép is ) lány az a nagyon jó képű csávók közeledését várja, most oda megy hozzájuk egy kissé barnább börű csávó elküldik az anyjába, ha meg egy tutyika azt meg szembe lövik paprika sprayvel... Na ennyit ezekről a nőkről !
2021. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!