Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy az udvarlóm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy az udvarlóm meleg?

Figyelt kérdés
Van egy srác (25/F), akit pár hónapja ismerek csak, de lelkileg nagyon közeli viszonyba kerültünk, illetve a szokásos, nőknek mondott bókokkal is udvarolt. Aztán megrekedt a dolog, nem is értettem, miért. Pár hete kiderült: van egy Insta fiókja is (nem követ ott). Megdöbbenve láttam egyrészt a fotóit, másrészt a csaknem 2 ezer követőjét, akik zömmel melegek. Ismert meleg médiaszemèlyiség is kedveli ott a képeit. A munkahelyen (együtt dolgozunk) rendre főleg idősebb nőkkel cseverészik, kb mindegyiknek bókol (ez is elèggè erőltetett). Kimondottan ápolt, igényes megjelenèsű, de a munkahelyen dolgozó melegek őt egyből ismerősnek is jelölték face-en. Ami fura, hogy az állítólagos vonzalma ellenére mégsem lépett velem tovább, holott tudnia kell: én is vonzódom hozzá. Face-en a képeit meleg férfiak szivecskézik. Lehet, hogy tényleg a saját neméhez vonzódik?

2021. máj. 22. 07:10
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Az meg se fordult a fejedben, hogy netán biszex?
2021. máj. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha búza lenne, akkor nem udvarolna neked. Arról meg nem tehet, hogy homárok lájkolják.
2021. máj. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordulhat. Ahogy az ellenkezője is. Kérdezz rá.
2021. máj. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ő maga is lájkol meleg oldalakat. Nem vagyok elszállva magamtól, de bőven lenne kik közül választanom. Ő mégse lépett szintet velem, pedig megmondta mit gondol rólam (csupa pozitívat). Oké, hogy nem tehet arról, kik lájkolják, de ilyen mennyiségben nyilván nem véletlenül lájkolják melegek.
2021. máj. 22. 10:27
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Akkor már esélyes, hogy homár, és nem akar tőled semmit, csak te vagy belé szerelmes.
2021. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Esélyes, igen. Szerintem alibiből kellettem neki. Látta, hogy többen is próbálkoznak nálam a munkahelyen, így ideális alanynak bizonyultam. Közben egy meleg haverom ráírt az ő haverjára, aki “közülünk valónak” tartja őt számon. Szóval már szinte biztos, hogy meleg.
2021. máj. 22. 12:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé sanszos a dolog.

Nagy közeledés de semmi szex, még egy csomó mas nővel is bókol


Csak fedősztori vagy

2021. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos biztos. Szexről mindig csak dumált, hogy mikor alszom nála meg társai, de sose konkretizált le semmit. Most meg látom, hogy melegparty oldalán jelölte: érdekli az esemény. Csak nem értem, miért nem volt elég a sima barátság ahhoz, hogy ne lepleződjön le?
2021. máj. 22. 17:30
 9/10 anonim ***** válasza:
#8, mindegy már, szerintem engedd el ezt az egészet. Ő dolga, ha meleg, meg konkrétan nem is hazudott, ha jól értem, de legalábbis tévedésben tartott. nem valami korrekt.
2021. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, sőt szerintem sejti, hogy én rájöttem a dologra. Mert azóta nem is keres. Ma viszont össze fogunk futni, nem tudom, hogy áll majd hozzám.
2021. máj. 23. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!