Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges-e, hogy két meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges-e, hogy két meleg srác örökre együtt maradjon és teljesen zökkenőmentes, boldog kapcsolatot folytasson egész életük során?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanannyi esély van rá, mint egy hetero párnak. Szóval szerintem gyakorlatilag semmi, mert nincs örök szerelem. De mégis van sok pár, akik életük végéig jól, boldogan élnek együtt, ez bárkinek sikerülhet, elvileg... De zökkenők, nehézségek, akadályok mindig jönnek!
2009. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Voguelilias ***** válasza:
100%
Akadályok biztos, hogy jönnek mert a társadalomban sokak nem fogadják el a melegeket! A másik pont ugyan olyan a kapcsolat itt is mint a heteroknál. Probléma volt van és lesz is. Csak nem mindegy hogy megtudjátok e oldani normális keretek között avagy elválnak útjaitok! De mint máshol is megvan rá az esély!
2009. ápr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem értek egyet teljesen az elsővel, aki azt írta, hogy ugyanannyi, mint egy hetero párnak. a meleg ffiak kapcsolatának sokkal több buktatón kell keresztülmennie, hogy sikeres legyen. sokkal több olyan tényező van, ami beárnyékolhatja a kapcsolatot, és ez a család és a társadalom elfogadása. ha ezeket az akadályokat sikerül átvészelni, akkor persze az esély megvan.

a másik meg az, hogy a meleg ffiak sokkal inkább hajlanak a promiszkuitásra, és ez is megnehezítheti a kapcsolat tartósságát. ismerek melegeket, a legtöbbnek pár év alatt több pasival volt dolga, mint nekem vagy bármelyik nőismerősömnek.

2009. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztos nem!!A melegek szeretik a változatosságot!Vess be egy lovat!!!
2009. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
10:17-es vagyok. hiába pontoztatok le, attól én még tényeket írtam.
2009. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút lehetséges :]] Ismerek 2 21 éves fiút akik már 5 éve vannak együtt :]]
2009. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó a mázlisták :)
2010. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!