Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác nagyon művészlélek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác nagyon művészlélek, és félénk, akkor lehet hogy nagyon hamar feladja? Ha véletlen félreértett 1-2 helyzetet, és visszautasításnak vett 1-2 dolgot, de utána közeledtem felé, de mégsincs nagy fejlemény. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 12:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
sztem kifli
2010. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ilyenkor szeretek azon elgondolkozni,hogy miért van a földön ennyi idióta,és mi lenne ha téged foglalkoztatna egy kérdés,és ilyen választ kapnál rá...Gratulálok neked! Ha ettől jobban érzed magad...
2010. aug. 24. 13:13
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha jól értem ebből a pár szóból, először visszautasitottad, most meg már bánod.


Na ezért van a sok félénk pasi.

Nem tudják megérteni az ilyen csavaros észjárást.

Azt hiszik, hogy ha 5 csajt megkérdeztek, és mind nemet mondott, akkor ő már egy rakás szerencsétlenség.

Egy idő után feladja.

2010. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát egy-két dolgot visszautasítottam még régen.. De utána közeledtem felé,szart rám.. Aztán taliztunk,aranyos volt..Most megint szarik rám..Mi lehet vele?Feladta?
2010. aug. 24. 13:18
 5/17 anonim ***** válasza:

meg kell kérdezni egyenesen, hogy van-e elképzelése a kettőtök jövőjét illetően, és ha igen, mi az.

Nem olyan nehéz az.


akkor majd kiderül

2010. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csakhogy ezt nem kérdezhetem meg,mert ha nemleges a válasz,teljesen beégek előtte.Még 3 évig osztálytársam lesz...
2010. aug. 24. 13:35
 7/17 anonim ***** válasza:

én is hasonló típus vagyok, és az ilyen srácok nem szeretik a "jégkirálynőket". az ilyeneknek szeretetre és érzésekre van szüksége, amit nyilván nem tudsz neki megadni.

keress olyan srácot, akinek nem számítanak az érzések.

2010. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ő is igy gondolja.


Akkor még ellesztek 3 évig, egymást kerülgetve.

Pedig hasznosabb dolgokkal is foglalkozhatnátok ennyi idő alatt. Egyébként szerintem pozitív választ kapnál.

Ha már egyszer próbálkozott, az nem véletlen volt.

Szándd rá magad, siker lesz

2010. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
1 hét és suli..Meglátjuk mi lesz...:)
2010. aug. 24. 14:07
 10/17 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy művészlélek?? esetleg játszik valami hangszeren vagy fest?
2010. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!