Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen mondatokkal lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mondatokkal lehet egy férfit elcsabitani? Ha fel akarom egy kicsit izgatni úgymond... es pl randira akarom invitálni...?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 08:25
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
A cél az, hogy randira csabitsam... Nem az amikor ott vagyok vele..
2021. máj. 24. 08:34
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Meghívod valahova. Esetleg célzol rá,hogy elmehetnétek sétálni, kávézóba, étterembe stb.
2021. máj. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
25%
Mond , hogy elhívod étterembe és az első randitokon te fizetsz mindent.
2021. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Úgy latszik nem volt egyértelmű a kérdés... 😏
2021. máj. 24. 08:42
 5/23 A kérdező kommentje:

Izgató jellegű mondatok érdekelnének.


Nem kavezgatni akarok vele és ő se velem...


Felakarom izgatni, es valahogy ide csabitani ilyen mondatok erdekelnenek

2021. máj. 24. 08:43
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem azt alkalom szüli, milyen kétértelmű, pikáns célzásokat lehet kihozni egy beszélgetésből. Úgyhogy előbb beszélgess vele. Kérdezd meg, mit szokott csinálni szabadidejében, és kapcsolódj ahhoz a témához. Pl. ha képzi magát bármiben vagy gyűjt valamit, szerel, sportol, akkor "ájulj el" a csodálattól, és kérdezd tovább. Mondjuk szerintem ha tetszik neked valaki, ez a fajta rajongás és kíváncsiság amúgy is magától jön. Vagy benyöghetsz olyasmit, hogy mennyire régen szeretnél egyet csak úúúgy mittudomén a holdfényben sétálni a Duna-parton, de jobb lenne jó társaságban. Azért ha nem csak szexelni akarsz vele, akkor ne rögtön hangulat-forrósítással kezdj, mert utána agyalhatsz, hogy biztos csak arra kellesz.
2021. máj. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm... De úgy latszik nagyon érthetetlen vagyok. Sajnos senki nem érti a kérdésem...
2021. máj. 24. 08:54
 8/23 A kérdező kommentje:

Csak szex és érzékiség van köztünk ...csak amolyan szeretői dolog..



Szeretném ide csábítani, ehhez kellene valami izgató mondat.

2021. máj. 24. 08:57
 9/23 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értjük. Ha konkrétan szexre felhívás, akkor mondd meg neki, hogy nincs rajtad bugyi, felugrana -e megnézni, hogy nem túl kihívó a ruhád egy randira, vagy egyszerűen mondd meg, hogy nagyon kívánod...
2021. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Pedig teljesen egyértelmű volt a kérdésem. Nem igazan tudom mit nem lehet ezen érteni.


Köszönöm nem ilyen hagyományos, nulla mondatokra gondoltam

2021. máj. 24. 09:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!