Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátralévő életemben is az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátralévő életemben is az idősebb férfiak vonzanak majd? Tudok még változtatni?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.

Az lenne a gondom hogy a 20-on éves srácok tetszenek,de csak ők.Szóval olyan 10-15 év korkülönbséggel.Már nagyon sokszor próbáltam változni,az évfolyamtársakat,18 éven aluli fiúkat nézni,de nem megy.Nem is nézek rájuk úgy mint egy pasira.Beteges egy kicsit de az idősebbekkel jobban érzem magam,és jobban is mutatok mellettük,több a közös témánk,és számomra vonzóbbak is.Már gondolkoztam olyanon,hogy szerintem azért a idősebb pasikat keresem,mert magam is éretebb,és fejlettebb vagyok a kortársaimnál.9-10 évesen kezdtem el érni-szóval elég korán-olyan gondok voltak a családban ami miatt hamar meg kellett komolyodnom,és épp ésszel megtanulnom gondolkozni.Ráadásul a külsőm is-nem önszántamból-többnek mutat.Nem az a tipikus vasalt hajú,répanadrágot,rajzfilmes színes pólót hordó tinédzser vagyok.Ne úgy értsétek hogy összeállnák egy 28 éves férfival,és egyből le is feküdnék vele,csak egyszerűen nem voltam még szerelmes 10-en évesbe:(Ezen lehetne még változtatni?Vagy már egész életemben a tőlem 10-en évekkel idősebb férfiak fognak lázba hozni?Ha lehetne esetleg hogyan?Azt még megjegyezném hogy most is egy 25 éves srácba vagyok belezúgva,már egy éve...

Bocsánat ha kicsit kuszára sikerült,ezt most legyetek szívesek elnézni nekem.Remélem helyesírási hibám se sok van:-)

Köszönöm az értelmes,segítő válaszokat.


2010. aug. 24. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
már egy éve szerelmes vagy bele és azóta mind 25 éves? Akkor ő egy VÁMPÍR.
2010. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jajjj...:D

Értelmes választ nem fogok majd kapni?Nem tudom mit szólnál ha lepontoználak:)

2010. aug. 24. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Először is tuti vagyok benne, hohy 35 évesen is a 20 évesekre fogsz bukni :D


Amúgy meg egy 16-19 éves, miért ne lehetne elég érett, férfias stb? Szeritem ez nem csak az életkoron múlik. Erre a legjobb példa te vagy.


Én például 16-22-ig sokszor meg sem tudom mondani ki hány éves. Simán van aki 5 évvel többet vagy kevesebbet is mondthatna. A lényeg, hoy előbb utóbb te is megtalálod az igazit, és akkor nagyon nem fog érdekelni mennyi idős :D


16/f

2010. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát engem is 14 éves korom óta az idősebb pasik vonzottak.Volt is kapcsolatom idősebb pasival, a mostani párom is idősebb (bár csak 6 évvel).Én is így voltam vele, mint te.Aztán most 22 évesen egyre inkább a saját korosztályom is kezd szimpatikus lenni.(mármint barátság szinten, szerintem most jutottak el olyan érettségi szintre, hogy "érdekeljenek" ők is)Meg belegondolsz, amikor te leszel 22 akkor 37 lesz az aki iránt most érdeklődsz, ilyen korban már teljesen más lesz az érdeklődési körötök, gondolkodásotok.
2010. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Őszintén én még nem láttam 20 éven aluli fiút aki tetszett volna nekem.Szembe lógó haj,vékonyak,össze-vissza színes ruhákat hordanak,tornacipőt,és egyre kevesebb a férfias pasi,aki udvarias,motorozik,szereti az autókat,és nem borotvlája magát,festi,vasalja a haját...

Ha valaki tud ilyen fiút aki elérhető,az szóljon!:D

Lehet hogy csak én vagyok ilyen peches,de a környéken nem gyártottak ilyeneket,aki korban is illik hozzám:)

2010. szept. 12. 11:06
 6/7 anonim válasza:

Hát igen velem is pontosan ez van. Engem sem igazán érdekelnek a korombeli fiúk. Énis a férfiasságot keresem egy emberben, és ezt csak 20-felett fogod megtalálni alatta ne is reménykedj. De vannak olyan fiúk is akik 20 alatt is eléggé érett gondolkodásúak. Csak kevés van belőllük. :)

18/l

2012. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a kor nem minden. Ezzel most nem a pedofilokat pártolom. Félreértés ne essék, ugyhogy nem kell előre örülni, fiúk:D

Szóval visszatérve, szerintem ne foglalkozz a korával. Ha tetszik az illető és ez kölcsönös. Akkor hol itt a probléma? A legnagyobb akadály te magad vagy, és a kis erkölcsi gátlásaid. Győzd le magadban az ellenvetéseidet. Remélem kicsit segitettem igy utólag is.

Egy sokat tapasztalt nőtársad.

2013. okt. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!