Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Ő nem keres, keressem én őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Ő nem keres, keressem én őt?

Figyelt kérdés

Legutóbb azt mondta h keresni fog.

De még nem írt,én nem írok rá, mert nem tudom mikor"szabad" meg igazából ő se tudja.

Ha lát az autóval, mindig utánam néz, de nem állhat meg mert sok a munkája.. Keressem én, várjak míg ő jelentkezik?


2021. máj. 26. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"nem tudom mikor"szabad" meg igazából ő se tudja"


Ezt nem értem. Mi az, hogy mikor szabad? Nem írhatsz rá akkor, amikor te szeretnél?

2021. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem mert neki is van más és nekem is.

Nem ebbe a "egyéb témába" akartam fel tenni a kérdést.

2021. máj. 26. 13:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Mikor mondta ezt??? Egy hete? Akkor írj rá. Bár ha eddig nem írt... Én hagynám a fenébe, ezek szerint ennyi volt a randi, nem fogtad meg, ha nem jutsz eszébe amikor egyedül van.
2021. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor miért néz meg mindig ha lát? Le se tagadhatja hogy néz, mert olyankor én is nézem...
2021. máj. 26. 13:47
 5/11 A kérdező kommentje:
2hete..
2021. máj. 26. 13:47
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Írj neki. Vagy vagy alapon
2021. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2 hete??? Jáj, felejtsd el...

Azért néz, mert kíváncsi a reakciódra: mérges vagy, vagy még mindig zsinóron rángat teged, úgy epekedsz utána. Legyen tartásod, hagyd a fenébe. Rá se nézz.

2021. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor hagyom, Még jo hogy csak csok volt, más nem..
2021. máj. 26. 15:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Undorító, hogy megcsalod a párod, és ezt ilyen nyíltan vállalod. Nincs lelkiismereted? Remélem kidobnak hamar.
2021. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én keresnem a helyedben.
2021. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!