Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban elvárás a nőknél hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban elvárás a nőknél hogy a férfi jobban keressen, ha egy férfi kevesebbet keres, akkor a nő azokat a férfiakat elutasítja?

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 15:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Normális esetben nem ettől függ az elutasítás.
2019. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én anyagilag annyit várok el a férfitől, hogy el tudja látni magát, lehetőleg úgy, hogy ne szűkölködjön.

A többi nem számít.

2019. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Alaphelyzetben a nő a létező legjobb feltételeket akarja biztosítani a leendő gyermekének.

De ez nem feltétlenül csak a pénzt jelenti. Sokkal fontosabb ennél, hogy a férfi határozott, magabiztos legyen, aki megoldja a problémákat.

A panaszkodós, tétova férfi kapásból valahova az utolsó utáni helyre kerül. A szamár és a kutya mögé.

2019. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

"lehetőleg úgy, hogy ne szűkölködjön"


Erről nem ártana elbeszélgetni a magyar munkáltatók többségével...

2019. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a férfiaknál gyakoribb elvaras hogy többek lehessenek a parjuknal, különben megserul az egojuk.
2019. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

#5


Mármint akinek még van ilyen az ötvenes évekről megmaradt "egója", holott már rég más dolgok számítanak.

2019. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Abszolút nem zavart amikor jóval többet keresett a párom.

Azok a férfiak akiknek ettől az egojuk sérül, azok nagyon maradiak és valahol leragadtak a korban. Mikor már lassan több vezető beosztású nő van mint férfi, nem csoda hogy elég sok nő keres többet mint egy férfi, de szerencsére felvilágosult emancipált férfiaknál ez már nem gond

2019. júl. 31. 15:46
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akivel én ismerkedem ő gazdag. Engem pont ez vetett vissza. Olyan színvonalat biztosít magának, amiről én csak álmodok. Míg én küszködöm hogy kijöjjek a fizetésemből, ő egy nap alatt elkölt annyit. Hidd el ez sem jó. Engem zavar hogy mellette eltartott lennék, mert se az utazásokat, se a programokat nem tudom állni☹️
2019. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Engem onnantól nem érdekel, mennyit keres valaki, hogy képes a jövedelméből eltartani magát, és azt tisztességes úton szerzi meg. Én képes vagyok eltartani magam, ezt elvárom a páromtól is, ennél lejjebb nem adom, mert az már engem is visszahúzna.
2019. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

"Alaphelyzetben a nő a létező legjobb feltételeket akarja biztosítani a leendő gyermekének."


Ez mondjuk a férfiakra is igaz lehetne...

2019. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!