Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az új munkahelyemen 3 férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új munkahelyemen 3 férfi munkatársam is elég helyes, többször fantáziáltam róla, hogy milyen lehet velük az ágyban, ez normális, ti is éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
Van párkapcsolatom 1 éve, nem hiányzik semmi, nem értem saját magamat sem.

2021. máj. 29. 11:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Elöbb vagy utóbb ebből megcsalás lesz.
2021. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül lesz megcsalás..


A kérdést én is kiírhattam volna :DD; új munkahely, szintén 3 pasi elkapta a fantáziámat. Ez csak fantázia, és nem állandó, de eljátszottam a gondolattal.


Hozzáteszem, én észrevettem, hogy Valószínűleg bejovok nekik, és innen indult a dolog de itt meg is állt. ( ahogy épp néztek, a szemükből, vagy a viselkedésükből)


Az egyik 10+ évvel idősebb is és családos. A valóságban nem fogok dugni egyikükkel sem, de imponált a Dolog, ennyi.

2021. júl. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 gyurlaci ***** válasza:
19%

Nem feltétlenül. Aha.

Viszont feltétlenül elterjed a cégnél hogy egy világi nagy rib..c vagy.

Láttam én ilyet és a csajszinak (40+) a végén el kellet menekülnie. Nem kefélt de jól rákefélt. :-)

2021. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
13 mit szedett?
2021. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 gyurlaci ***** válasza:
14# Már mint ki mit szedett? Nem tudom mire gondolsz. Mindenkivel flörtölt és sokan azt hitték hogy nemsokára megfektetik. Azután persze senki nem kapott muffot. Nem tudott a csaj disztingválni.Nem tudta hol a határ. Nem elég nem ribinek lenni hanem úgy is kell viselkedni.
2021. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!