Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szintű, fajta titkokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szintű, fajta titkokat bír el egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Mennyit kell az exekről, régi esetleg zűrös ügyekről az ember párjának tudnia?

2021. jún. 2. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Semmit mert akkor kombinál, fiktív történetek táptalaja.


Én a semmit se mondjunk el verziót javaslom.

2021. jún. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Mindent elbír, ami nincs elmondva. Ne beszélj és nem lesz gond.
2021. jún. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi érdekli, amit kérdez, elmondom, nem szégyellem a múltam.
2021. jún. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy én mindent kitalálok.:D Megérzéseim vannak, illetve pici részletekből összeáll a fejemben, anélkül, hogy a párom elmondaná.

Pl. az egyikükről megéreztem, hogy a saját unokahúgával vesztette el a szüzességét. Mindezt annyiból, hogy a szexuális tapasztalatairól faggattam és az első érdekelt volna, amire azt mondta, azt inkább hagyjuk. Addig agyaltam, amíg arra nem gondoltam, hogy akkor az egy rokon lehetett. Később azt is kitaláltam, hogy ki. Nagy a családja, több unokatesó is van. Egyszer, amikor az egyik családot látogattuk, a már elvált unokahúga kislánya benne ült az anyja ölében, mellettük a párom, mellette én. A kislány elég ritkán látta az apját, még nagyon kicsi volt. Egyszercsak ránézett a páromra és azt mondta: apa! Mindenki nevetett, én is. Aztán később bevillant ez a jelenet és azonnal tudtam, hogy a kislány anyja volt az, akivel elvesztette a párom a szüzességét. Nem, nem ő volt a kislány apja, de mégis, ebből a jelenetből jöttem rá. Lehet, hogy véletlen, lehet hogy a kislány is megérzett valami rég volt köteléket köztük, de én ennyiből rájöttem. Később rákérdeztem és nem tagadta.


Egy másik illetőnél pedig úgy jöttem rá, hogy a saját nemével volt már dolga, hogy azt a mai napig nem tudom megmagyarázni.

2021. jún. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Na, pont az ilyen kitalalas miatt írtam hogy semmit.

A hagyjuk is valami, meg ennyit se szabad. Nagy szerelem azt ennyi, ezt kell mondani mert ez a standard

2021. jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Semennyit, nincsenek titkok.
2021. jún. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ő az apja.:) Nem hasonlít?
2021. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem, azt tudjuk ki az apja, meg úgyis megérezném, ha ő lenne.:DDD
2021. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!