Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinder kiírja, ha olvasták az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder kiírja, ha olvasták az üzenetemet?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ha írok egy üzit tinderen akkor azt látom-e, hogy olvasta-e az illető. Elküldvét kijelzi, de úgy rémlik, mintha kiírná azt is, hogy olvasva, vagy olvasott, ha már látta, de sajnos nincs olyan üzim, amit én írtam utoljára máshol így nem tudom lecsekkolni se.

Mivel mutatja azt is, hogy a másik éppen gépel, akkor gondolom csak ki kellene, hogy adja azt is, ha olvasta az üzenetet, nem? Vagy azóta már volt frissítés, igaz nem mostanában néztem már fel.

Ezzel kapcsolatban tudnátok segíteni?



2021. jún. 3. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azért már fizetni kell, hogy lásd elolvasta az üzenetet.
2021. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatja alapból. Talán, ha fizetsz érte.
2021. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az látszik egy zöld pöttyel jelzi a profiljánál azt hiszem, hogy az elmúlt 24 órában aktív volt. De azt is ki lehet kapcsolni mondjuk. Ha ez most bármit segített :D
2021. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Matcheknél nincs zöld pötty egyszer bejött frissítésre, de utána ki is vették, egyedül a likeolóknál van zöld pötty, hogy nem rég aktív meg akiket bedob, de matchnél nem és nekem ott kellene most
2021. jún. 3. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!