Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a randipart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a randipartneremnek hogy hányok a parfüm illatától?

Figyelt kérdés
Második randink volt, most is és múltkor is ugyanazt használta. Nekem nagyon nem kellemes az az illat. Én vagyok a nő.
2021. jún. 3. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%

Én meg hiába fújom magamra a jó illatú parfümöt, büdös maradok.

:(


Anyukám is Büdöskének becéz.


Oviban latrina volt a jelem.


A borzok behódolnak nekem.


Ha bemegyek egy büdös sajt shopba, akkor mindenki azt hiszi, hogy csak sima trappistát árulnak.


A Nivea 10 éve próbál kifejleszteni számomra egy golyós dezodort sikertelenül.


Mikor kicsi voltam, sokszor pelenkástól dobtak ki.

2021. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Huh, de borzalmas lehet! Nekem soha senkim nem használt parfümöt, el nem viseltem volna, akármilyen szagú is (igen, igen, az illat, de én szagot mondok, sajnálom). Amit kedvelek viszont, az az aftershave, az egy ideig érezhető, de aztán "eloszlik". Viszont ilyet sem használt senkim. :) Szóval én illatmentes életet éltem és élek.

De persze, kérdezd meg tőle, hogy "vehetünk egy másikat?, mert ez nem tetszik".

2021. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

11

Valakinek kicsit elgurult a gyógyszere? :))

2021. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
Ki se váltottam.
2021. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el simán, ha normális, akkor ezen nem fog megsértődni. Legfeljebb, ha vmiért neki nagyon fontos az az illat, vagy csak ezt élvezi magán, legfeljebb szakítotok. Nőként nekem is volt olyan illatom, amit a párom nem szeretett, azt elhasználtam azokon a napokon, amikor nem találkoztunk - szerettem, de ezért nem vettem újra (és szerencsére én nemcsak egy illatot tudok magamon elviselni).
2021. jún. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én ugyanezzel a problémával küzdök, csak a nemek vannak fordítva.

Lánynak hogy mondjam meg, hogy el tudnék szaladni a parfümje elől?

2021. jún. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
16: talán ne így, hanem hogy "Ne haragudj, de nekem nagyon nem ízlik a parfümöd illata / nem szeretem rajtad" vagy ha tényleg olyan, akkor "fizikailag émelygek tőle". Ez azért ugyanannyira tárgyilagos, mégsem annyira pronyó megfogalmazás, mint a "hányok tőle" meg a "világból kiszaladok".
2021. jún. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!