Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Titeket zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Titeket zavar, ha egy férfi "parfümmániás"?

Figyelt kérdés
A "parfümmániát" úgy kell elképzelni, hogy rendszeresen vásárolja (nem az ilyen 2-3 ezres lötyiket, hanem minőségi 10-30 ezer Ft közöttieket), gyűjti a parfümöket és minden nap használja is, kb. mindig mindene parfümillatú, még otthon is fúj magára, mert ezek az illatok egyfajta jó hangulatot adnak számára. Titeket zavarna egy ilyen férfi vagy nem érdekelne és elfogadnátok ezt?

2020. nov. 23. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Én is ilyen vagyok.
2020. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Nincs rosszabb, mint a tömény extrakanszag.
2020. nov. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy rendszeresen vásárolja nem érdekelne, arra költ amire akar, de az állandó pacsuliszaggal nem tudnék együtt élni és az asztmám se díjazza a tömény parfümszagot benn a lakásban.
2020. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

"Nem. Én is ilyen vagyok."


Marha jó lehet, amikor a Chanel no5 és az Amani Code keveréke lengi be a lakást, folyamatos harcot vívva, hogy a konyhát éppen inkább az előbbi uralja, a fürdőt pedig a másik, de a háló egyelőre döntetlen ,)

2020. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen.Ne legyen már állandóan tömény parfümillata.Nem szeretem az etős,tömény parfümszagot.Otthon minek használni hogy ott is tömény pafümillat legyen?
2020. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
#4: mértékkel szoktam használni, nem mindent csíkot húzva 🤪
2020. nov. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Az nem zavarna hogy illatozik, de az igen hogy ennyit költ rá. Szerintem pazarlás.
2020. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Engem zavar, ha a páromnak nem természetes az illata. Az izzadságszagot a sima deo is eltünteti, de attól még "ember szaga" lesz az illetőnek. A parfüm mindent elnyom és engem az esetek többségében zavar. Magamon pedig eleve nem viselem el.

De ezért jó, hogy ilyen sokfélék az emberek.

2020. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5%

Jó büdös,termeszetes izzadsägszaga legyen legyen,az a jó.

Az izzadságszag termeszetes nem?

2020. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, ha mértékkel használja. Nyilván lehet a parfümjei közt olyan, ami nekem nem tetszik, de szerintem találnánk kompromisszumot. Legalább lenne egy közös hobbink :p.
2020. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!