Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiöltözött a találkozónkra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiöltözött a találkozónkra, jogosan képzelek bele többet?

Figyelt kérdés
Kicsípve jelent meg, mint egy randira, parfüm, belőtt séró. Nem volt előtte sehol, és nem is ment sehová utána, végig írtunk, ezért tudom. Munkahelyről ismerem, nem az az elegáns környezet, sima hétköznapi öltözetet használunk. Volt szó róla korábban, hogy nem randi, mégis talán reméli. Egy projekt kapcsán ültünk össze, ő hozta fel az ötletet. Kicsit cikinek éreztem, hogy én meg csak egy szimpla póló+farmerben jelentem meg.
2021. jún. 4. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Többet képzelsz bele.
2021. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Tetszeni akart neked, tuti
2021. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Amikor barátaimmal beülünk valahová ezek nekem is alap dolgok. Szerintem ne képzelj bele semmit. Mutatott más jelet, hogy akar tőled valamit? Te szeretnél?
2021. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Munkába én is lazábban járok már. De ha megyek valahova akkor szeretek igényesebben öltözni.


Szóval nem feltétlen miattad ment így.

2021. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy utána ment valahova, vagy nem melóba, de "elmenősen" mindig így jár.
2021. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Én is ki szoktam csípni magam lányként, még ha csak a szüleimmel megyünk pizzázni, akkor is. A kovid elvette a lehetőségeket, most bepótolom a kiöltözést, ahol csak lehet :D
2021. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Nagy valószínűséggel eleve akar valamit ha munkán kívül, nem munkaügyből találkoztatok... Az hogy valaki rendesen felöltözik és a parfümös üveget is megtalálja meg szimpla igényesség kérdése. Ha a barátaimmal beülök valahova akkor sem szakadt melósruhában megyek.
2021. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
3: Nem mutatott, viszont valójában felesleges volt találkozni, amit megbeszéltünk, azt telefonálással is meg tudtuk volna oldani. A parfümöt sem értettem.
2021. jún. 4. 12:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
na ezért is lenne már jó, ha kimenne a divatból a "kezdeményezzen a férfi" koncepció. nem kéne agyalni, vajon jeleket küld, vagy sem - ha akár a férfi, akár a nő többet szeretne, egyszerűen kezdeményezne (kellő érzékenység kíséretében, természetesen).
2021. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

Annyira tipikus, hogy 10/9 válaszoló a lehangolóbb választ adja, mert nehogy már valaki tetszen valakinek. :D



Szerintem kérdező, ezt nem tudja senki megmondani feketén-fehéren, csak azért írok egy választ, hogy szerintem ne vegyél rá mérget, hogy nem tetszel neki attól, mert itt sok ismeretlen ember szerint nem.

Amúgy ezeket a dolgokat kontextusban kell értelmezni. Ha nem adott más okot, ami azt sugallja, hogy tetszel neki, akkor lehet, hogy nem de az is lehet, hogy eddig nem akarta a tudtodra adni. Figyeld a további dolgokat és utána mérlegelj.

De mondjuk ha találkozni akar veled és csak te miattad a legjobb formáját akarja hozni, szerintem az már önmagában egy óriási jel. Legalábbis (ezt lányként mondom) aki nem érdekel "úgy", ergó nem akarok neki tetszeni, én amiatt nem fogok órákat készülődni, pedig nem járok szakadt cuccban én sem, csak szerintem több féle szinten adhat az ember magára.

2021. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!