Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek a találkozónak mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a találkozónak mi volt a célja?

Figyelt kérdés

Úgy hívott el találkozni, hogy közünk sincs egymáshoz, már.

Karácsonykor elküldött a fszba, mert írtam neki egy kellemest. Ezek után szilveszterkor írt egy buékot, majd tegnap előtt találkozót kért.

Ráértem, belementem, de értelmét nem láttam.

Kínosan dumáltunk az időjárásról. Egy órát, aztán elköszöntünk.


Miért hívtok el találkozóra egy majdnem exet, unalomból? Mert értelme nem volt az egésznek, csak futottuk az udvarias köröket.


2018. jan. 5. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek mentel el?
2018. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó alaposan ki lett vesézve az időjárás :D Szerintem még voltak benne érzések, legalábbis nyomokban, és úgy gondolta, még egy személyes tali szükséges, hogy eldöntse: végleg lezárja-e ezt az egészet vagy még lehet egy csepp esély a folytatásra. Nálatok eldőlt: nincs.
2018. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Majdnem exet és exet két okból keresnék fel.

1.) szex

2.) konkrétan az ő segítsége kell valamiben

2018. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Talán egy bocsánatért mentem. Bár az is hidegen hagyott volna.


Ennél hűvösebb, kínosabb beszélgetésem még az életben nem volt, pedig van mögöttem pár apróság. Már az is fura volt, hogy nem lett közünk egymáshoz, barátkoztunk, csak elválltak útjaink.

Ha dugni akart volna, arra se utalt, még csak testbeszéddel se. Segíteni meg nem nagyon tudnék neki

2018. jan. 5. 11:43
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja, és bennem se maradtak érzések felé.

Ugye tőle lenne a legegyszerűbb megtudni mi volt a célja. Max picit kattogok rajta, de semmi baj, ha ez a homályba vész majd

2018. jan. 5. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!