Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy félénkebb férfit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénkebb férfit, hogy lehet bátorítani, hogy lépjen a nő felé?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy helyes pasit a munkahelyemen, de elég szégyenlős és visszahúzódó a lányokkal, nőkkel szemben. Hogy lehetne felé jeleket küldeni, ami elég ahhoz, hogy felbátorodjon és merjen felém lépni (ha persze kölcsönös a dolog, habár eddig kicsit úgy érzem igen), de közben meg ciki se legyen, ha nem vevő rám úgy.
2021. jún. 5. 02:48
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Jokat beszelgetsz vele nevettek talalkoztok melon kivul csak ugy (nem randi alapon), haver bar@tkent majd megnyilik aztan felmaszkalgattok egymashoz, aztan ha akkor is neked kene megeroszakolni mert akkor se lép, onnanstol kuka.
2021. jún. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8%

39 vagyok. Mondjuk, hogy félénk. Igazából csak ronda mint a szаr. Én egyedül akkor mertem lépni, amikor haverjaim basztattak, mert úgy látták, hogy tetszem valakinek. Én tudtam, hogy nem így van, de a baszogatás miatt nem akartam gyökérnek tűnni és így megpróbáltam. Nem kellett volna. Nekem volt igazam... Azóta nem csinálok ilyet.


Igazából szerintem attól függ mennyire félénk. Esetemben küldhetnél képet a pinádról, az se érdekelne. Ha ronda vagy azért. Ha túl jól nézel ki, akkor meg azért. Ha átlagos vagy, akkor meg ronda vagy és azért.


Esetleg rendezz házibulit, invitáld meg a kollégáidat beleértve őt is. Adj neki jó sok piát meg drogot. Ezektől még én is bátrabb lettem. Csak nem mentem vele semmire :).

2021. jún. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj, mosolyogj, menj oda és beszélgess vele, hívd el munkán kívül találkozni, ha ő is vevő rád, egyre jobban meg fog nyílni.
2021. jún. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!