Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy lehet egy fiút/férf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy lehet egy fiút/férfit kezdeményezésre bátorítani akár párkapcsolatra, udvarlásra, testi közeledésre, akár párkapcsolatban a szex kezdeményezésére?

Figyelt kérdés

Tehát úgy "hivogatni", késztetni őt, hogy akarjon valamit, de ez ne legyen kezdeményezés még a lány/nő részéről, tehát ne mondja ki kerek perec, hogy mit szeretne, a fiú viszont kimondja ennek hatására! Hogy értse, hogy szabad a pálya, nem fog visszautasítást kapni. Fiúk megélését, tanácsát várom, hogy mi esik nekik jól ilyenkor és milyen késztetésekre reagálnak - ha nem reagálnak semmit vagy egyértelműen észlelt vonzalomra távolodással válaszolnak, és szótlansággal, akkor az miért van? Miért hagynak egy nőt lógva, válasz nélkül, ha az már egyértelműen jelzett?

Olyan lányok is írhatnak, akiknek mindig sikerül a kívánt reakciót kiváltaniuk, tehát értenek hozzá:) vagy rájöttek már valamire. Köszönöm. Életkort és/vagy nemet írjatok, legyetek kedvesek!


2013. febr. 16. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálad mi az egyértelmű?
2013. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nyilvánvalóan az, amit én annak érzek.:)

Fennálló ismeretség keretein belül például ha nagyon sokat flörtölünk, szexuális jellegű utalásokat teszünk egymásnak kölcsönösen. Vagy ha sokszor kifejeztem már érdeklődésemet a személye iránt, pl. rendszeresen felköszöntöm a születésnapján, névnapján, ünnepeken, és tudja, hogy örömöt jelent ő nekem.

2013. febr. 16. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
érj hozzá, nem csak haveri szinten
2013. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyu, nekem sincs igazán nagy tapasztalatom, de megsimogatom, átölelem, megcsókolom, ilyesmik, így vágja, mit akarok...
2013. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szemkontaktus, több kommunikáció kezdeményezése felém (mégha lényegtelen dologgal kapcsolatban is), mosolyok, érdeklődés. Amit írsz, az alapvetően a "kezdeményezni, de mégsem", de szerintem nem kell aggódni amiatt, hogy kezdeményez a hölgy.

Én általában jobban szeretem, ha nincs kimondva egyenesen a dolog (és így végülis a kezdeményezés sem egyértelmű), az valahogy elveszi az egésznek a varázsát, illetve talán egy picit kell éreznem, hogy kell harcolnom érte, vagy legalábbis valamit tennem, hogy lenyűgözzem, legalább egy kicsit.

Mert voltak olyanok, akik nagyon, NAGYON a tudtomra adták, és az elrettentett. Igaz, főleg azért, mert amúgy sem jöttek be. Ha tetszik a lány, akkor el tudom viselni, ha egyenesen megmondja, hogy tetszem neki (ha előtte érzékeltem is ezt), és kevésbé lesz belőle fura pillanat, de az meg is szünteti a "játékot", kiveszi belőle az élvezetet.

Szerintem az egész titka az, hogy tudtok-e egymással normálisan beszélni, és jó irányba halad-e erőlködés nélkül a dolog. Az első beszélgetés után már minden könnyebb. A túlságosan kihívóan öltözködő lányok elrettentenek, mert rájuk bármelyik férfi nézhet prédaként. Túlságosan kihívó: feltűnően ki van a fenék, a mell (mégha takarva is van) + parfümfelhő, és nagyon érzéki mozdulatok (van, aki úgy csinálja ezeket, hogy már nincs is ezeknek tudatában, és minden pasi figyelmét felhívja ezzel magára).

Mondhatjuk, hogy ezek által a hölgy elveszíti az exkluzivitását.

Én a szemet figyelem, meg hogy figyel-e engem, aztán a beszélgetés során figyelem, hogy reagál. Ha tudom, hogy normálisan hogy viselkedik, és aztán össze tudom hasonlítani azzal, hogy velem mit csinál, abból óvatos következtetéseket próbálok levonni a tetszésindexemmel kapcsolatban.

Miért hagyjuk lógva? Hát vagy nem tetszik az illető hölgy, vagy fogalmam se volt (tehát meglepetés volt és sokk) vagy csak úgy zavarba jöttem, és nem tudtam értelmeset kinyögni (ez talán most már kevésbé tud velem előfordulni) már az azonnali válasz hiánya a kérdés.

2013. febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3-4:

Nem az a kérdés, hogy hogy érjem el, hogy vágja, mit akarok, hanem hogy mivel lehet ARRA KÉSZTETNI, hogy Ő KEZDEMÉNYEZZEN.

2013. febr. 16. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!