Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tetszik az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David100012 kérdése:

Mit tegyek ha tetszik az ex barátnőmnek a barátnője?

Figyelt kérdés

Üdv,

Leszögezném, hogy indiszkrét okok miatt valós, eredeti neveket nem fogok feltüntetni a történetemben. Hozzá teszem, előre is köszönöm, ha elolvasod a bejegyzésemet!


Volt régen egy lány neve legyen B, akivel Istenigazából sohasem voltam együtt, viszont fiatalabb korunkban szerelmesek voltunk egymásba. Történtek köztünk apróbb dolgok, viszont a szexig egyszer sem jutottunk el. Próbálkoztunk sokszor a kapcsolattal, de több-kevesebb sikerrel jött össze, inkább az utóbbi. Beláttam, hogy ami itt nem megy, azt fölösleges erőltetni. Azóta volt egy 4 éves kapcsolatom egy másik lánnyal neve G és vele teljes mértékig túl tudtam tenni magam B-n. Nos, G-vel való kapcsolatom véget ért, immár másfél éve. Elkezdtünk újra találkozgatni B-vel, hozzá kell tennem, hogy nem kettesben, hanem közös társaságban. Baráti alapon kezelem, de úgy veszem észre, hogy ő még mindig táplál irántam érzelmeket (másoknak is feltűnt). Viszont! B-nek van egy barátnője, neve legyen D, aki szintén a társaság tagja. Nem szégyellem bevallani, megtetszett. Rég volt barátnőm, nagyon válogatós vagyok, sajnos, nem sajnos ezt tudom magamról. Nála érzem azt a szikrát, amit sok lánynál nem. Egy hullámhosszon vagyunk, jókat beszélgetünk, nevetgélünk. Úgy látom és úgy is érzem, hogy ez kölcsönös D-vel (szintén ez is feltűnt a társaság többi tagjának). Mivel B és D régóta jó barátnők. Ezért úgy gondolom, hogy D nem szívesen kezdene velem kapcsolatot, mert nekem dolgom volt a barátnőjével B-vel, aki még mai napig érez irántam valamit és B-t valószínűleg zavarná esetlegesen a barátságuk rovására is menne. Ritkán érzek így, de most nemtudom mi tévő legyek. Mi lenne a helyes döntés? Mindenképp beszélek velük, viszont melyik lánnyal kéne erről először? Örülnék pár női tanácsnak is, hogy ők hogyan látják és mit gondolnak a fenn álló helyzetről. 21/F



2021. jún. 6. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a 15-16 évesen megtörtént néhány csóknak van jelentősége. Ezen nem kellene agyalnod, ha érdekel a lány, akkor próbálkozz nála, ők meg lemeccselik a többit.
2021. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Van egy rossz hírem: Ezt (se) te fogod eldönteni, hanem a lányok. Mindig a nő dönt! Ha valóban érdekled még B-t, már rég megmondta, D-nek, hogy a szemét is vegye le rólad, és ha még mindig barátnők, akkor úgy is tett.

Nő vagyok

2021. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
A szerelem erősebb a barátságnál... Ha úgy érzékeled, hogy bejössz neki, akkor egyenes az út a kapcsolatig. Tehát ha még számítana is (de nem számít), D akkor is téged választana B barátsága helyett.
2021. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd el D-t randira külön. B-től nem akarsz semmit, évek óta. Majd elfogadja. Akkor lennél gerinctelen, ha húznád B agyát is.
2021. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!