Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok a szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a szemét ebben a történetben?

Figyelt kérdés
Fél éve bepróbálkoztam egy lánynál, aki elutasított. A barátságát ajánlotta, amit elfogadtam (mára már elképzelhetetlennek tartom, hogy együtt legyünk). Gyakran beszélünk, jól elvoltunk. Beszélgetés közben szóba került, hogy én egyébként randizgatok, és emiatt megsértődött. Már napok óta nem válaszol. Mit gondoltok, tényleg bántóan viselkedtem ebben a helyzetben?
2021. jún. 8. 10:46
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
89%

Szerintem nem. Ő meg jó eséllyel mással dugott.


Te is megsértődtél?

2021. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korrekt módon viselkedél. Az lett volna a gáz, ha azt mondod elfogadod a barátságát önzetlenül, közben meg másban reménykednél, munkálkodnál titokban. A csajnak van káosz a fejében. Jogod van megszakítani vele a barátságot, ha ez neki már nem elég és te már nem akarsz tőle többet.
2021. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél az? Ha csak barátok vagytok, akkor nyugodtan randizgathatsz. Gondolom csak sérti az egóját, hogy már nem ő kell neked, de azért ez fél év után elég nevetséges. Azért az nem várhatná, hogy még ennyi idő után is érte epekedj és eszedbe se jusson mással randizni. Ő utasított vissza, nem fordítva, szóval semmi oka nem lenne ezen megsértődni. Semmi rosszat nem csináltál.
2021. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

ha egyértelmű volt az elutasítása, akkor nem.

Nálam is ez volt, beleszerettem a szexkapcsolatomba, aki már az elején közölte, hogy nem akar kapcsolatot, de közben én ismerkedem, erre ő vágja be a durcit...

2021. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Megsértetted az egóját. Azt hitte, hogy az ő kis rajongója vagy, aztán most kiderült, hogy nem. Persze nem akar tőled semmit, de azért jól esett neki a gondolat, hogy bejön neked.
2021. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy szemét.

Szard le, játszadozott veled

2021. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

Olyan nőknek írogatsz akitől semmit nem akarsz és megsértődsz ha leráz?

Remélem ez egy ócska troll kérdés.

2021. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Rosszulesett neki , jobb ha hagyod inkább... ő biztosan reménykedett hátha a barátságból idővel több lesz.
2021. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Miért lenne troll kérdés? Én nem sértődtem meg, csak azt hittem, hogy ő is barátként gondol rám, ha már ezt mondta..

Köszönöm a válaszokat!

2021. jún. 8. 15:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg úgy is gondol rád, de attól még nem tetszik neki, hogy te így elfogadtad, hogy nem kellesz neki. Egó-játszma, nem te vagy a gáz, hanem nyilván ő.
2021. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!