Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemet zaklatja egy nő....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet zaklatja egy nő. Beleszolnátok?

Figyelt kérdés

Egy jó fél éve kezdte el zaklatni a férjemet egy nála kb. 20 évvel idősebb munkatársa. Első perctől kezdve tudtam a dologról. Kisebb dolgokat vesz neki a nő (főleg édességet) és a férjem asztalán hagyja. Eleinte nem tudta senki ki az, de később "lebukott", bevallotta. A nő tudja, hogy vagyok én és vannak gyerekeink is, de nem érdekli, úgy tűnik. Azt is tudom, hogy a férjem szemtől - szembe megkérte, hogy fejezze ezt be, még csak barátkozni sem szeretne vele, de mivel kollégák így néha kell kommunikálniuk egymással. Mivel a nőt még ez sem tántorította el, a férjem jelezte a nő közvetlen felettesének, (más osztályon dolgoznak), hogy milyen helyzetben vannak. Hivatalosan is szóltak neki, hogy a munkahelyen, munkaidőben a munkájával törődjön.

Én mindeddig nem szóltam bele, bízom a férjemben, mindent el is mondott a dologgal kapcsolatban, de tegnap az történt, hogy a nő postán ajándékot küldött a GYEREKEINKNEK. 😠


Szerintem ez zaklatás, azt sem tudom honnan tudja a címünket, szóval most eljutottam egy olyan szintre, hogy úgy érzem, bármennyire is szeretnék kimaradni ebből, nekem is el kell küldenem a nőt a f..zba.


Nyilvan zavar az is, hogy a férjemet zaklatja, de felnőtt ember, oldja meg ő... Viszont az, hogy a gyerekeinket is megkörnyékezte, az beteges.



2021. jún. 8. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Rendőrségre mennék a helyedben. Távoltartási végzést kérnék a bíróságon.

Pont azért, mert ez beteges. Ennek te hiába beszélsz.

2021. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Lehet ilyet? Azt hittem csak akkor lehet ha valami modon fizikailag bántalmaz minket. (szerencsére ezt nem tette..)
2021. jún. 8. 12:11
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
A férjed menjen mégegyszer a HR-eshez, hogy nem hagyja abba. Valószínűleg emiatt vagy fegyelmit kap, vagy ki is rúgják, ha olyan a munkahelyi etika. Szerintem rendőrségre nem tudsz ezzel menni, mert nem erőszakoskodott, vagy nincs veszélyben az életetek.
2021. jún. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ma jelezte. Állítólag volt mar ilyen esete a nőnek pár éve. Kíváncsi leszek, hogy mi lesz ebből. Nekem ez annyira elképesztő.
2021. jún. 8. 12:23
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Mint a filmben 😂

Őrült szenvedély 😂

2021. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem ismerem, de kihagyom. Annak mi lett a vege? 😁
2021. jún. 8. 12:34
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Régen láttam a filmet pontosan nem tudom. De nézd meg! Jó film!
2021. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
:) rendben
2021. jún. 8. 12:40
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Az látszik, hogy a nő beteg. Pszichésen. De vajon mennyire?

Mivel ezt nem tudod róla, jobban teszed, ha kerülsz mindenféle interakciót a nővel. Ez vonatkozik a teljes kommunikációra is. Azaz nem érdemes sem szépen, sem durván, sem finoman, sem sehogy megkérNED arra, hogy fejezze be. Ne is szólj hozzá - ki tudja mit mire használ fel, mi milyen töltetet ad neki. Lehet egy leb@$zás felingerli és agressziót vált ki belőle, lehet erőt ad neki, hogy látja felhúzott (ilyenkor belemagyarázhatja, hogy azért vagy ilyen ingerült, mert Ő igenis jó úton jár - ez inkább csak kondezátorként hat és felerősíti a próbálkozásait). Még megköszönni sem érdemes, ha esetleg a Te születésnapodon kedveskedik neked. Ignorálni kell. Azt sem szabad, hogy szándékosan előtte ölel meg a párod, a jelenlétében ad puszit, vagy bármilyen módon előtte akartok kimutatni pozitív érzelmeket.

Előre érdemes a közösségi oldalakon letiltani. Őt és a szűkebb családját is. Mindenkinek a regisztrációjával (saját, párodé, gyerekeidé). Előbb utóbb meg fogja találni a rést a pajzson és valahogy elér hozzátok - de érdemes a nyíltabb lehetőségeket lezárni.

Kérd ki először egy pszichológus véleményét, de a férjed is meséljen a csajról. A pszichológus ezek alapján (elfogultság miatt) nem fog neked diagnózist felállítani a nőről és nem fog neki beutalót írni, de tanácsot adhat mit érdemes tenni. Érdemes felkeresni egy ügyvédet is.

FONTOS: sehogyan ne hozzátok a nő tudtára, hogy mit terveztek. Az ilyennek minden erőt ad, az is ami normális esetben nem.


A mi munkahelyünkön is volt pár éve egy 50es kollegina, aki rendre kiszemelt magának 30as nős pasikat. Egy bulin, kissé módosult tudatállapotban a barátnőinek elkottyantotta, hogy az egész nem több puszta vadászösztönnél. Minnél jobban ellenkezik a pasi, minél nehezebben adja be a derekát, annál fontosabb számára. Az egyik könyvelő srác ezt az információt használta ki. A csaj közeledésére egy idő után úgy reagált, hogy eljátszotta a könnyű prédát, aki első szóra meg is dugná Őt - el is vesztette az érdeklődését. Engem is megkörnyékezett, Én a perverz disznót adtam elő neki. Bizalmas beszélgetés közben megemlítettem, hogy érdekel milyen lehet, ha egy kutya dug meg egy nőt, milyen lehet verni a csajt szex közben, meg egyéb gusztustalanságokat. Emellett néhány kávézás közbeni böfögés, néhány beszélgetés közbeni orr felszívás egy baromi jól időzített fingás segített, hogy kiábránduljon belőlem.

2021. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Hú de beteg az a nő :/
2021. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!