Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak!Hisztek benne vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Hisztek benne vagy teljesen elítélendő?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki hisz még a férfi-női barátságban vagy mára már teljesen elítélendő,hogyha valaki a párja mellett barátkozik ellenkező neműekkel?


Férfiak ti akik kapcsolatban vagytok ti hisztek a férfi-női barátságban vagy nincsenek ellenkező nemű barátotok. Ha van akkor,hogyan reagál rá a barátnőtök/párotok?


2021. jún. 8. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Semmi gond nincs vele amíg mindkét fél betartja a határokat. Miért ne beszélhetne, vagy lehetne akár ellenkező nemű barátja??? Nem a tulajdonom a másik fél, ha nincs meg a kölcsönös bizalom egy kapcsolatban hogy ez is "beleférjen" akkor már rég megette a fene az egészet.
2021. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Hogy érted? Összejövünk, aztán én ismerkedek és keresgélem magamnak az öribarikat, a barátnőm meg vágjon jópofát hozzá?
2021. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

ha a párkapcsolatomban/házasságomban nem teljes a bizalom, akkor hagyjuk is a fenébe az egészet.

Szóval azzal barátkozik, akivel akar, mert megbízom benne.


44/F

2021. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem hit hanem érzelmi intelligencia kérdése és igen, velem bárki tud barátkozni aki nem manipulativ mérgező gonosz jellem.
2021. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha beérik az embernek a feje lágya, rájön arra, hogy a másik nemmel nem csak közösülni lehet. Mondjuk ehhez az kell szerintem, hogy bőven legyen tapasztalat a másik nemmel, mert amíg nincsen, addig javarészt, kíváncsiság, tapasztalat szerzés miatt keresi az egyik a másikat. Amikor már nem hajt a kíváncsiság, meg nem fűt a szexualitás úgy mint egy szüzet, vagy egy tapasztalatlant, átkattan az agy, és már nem csak párkeresés és kielégülés lehet a cél. Akik jó beszélgető partnerek, jó közöttünk a kommunikáció, kellemesnek érzik a másik társaságát, miért ne találkozhatnának, tölthetnének időt?
2021. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Hiszek benne.
2021. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Vannak fokozatok. Az, hogy valaki különböző élethelyzetekből adódóan megismerkedik ellenkező neműekkel, az normális.

Amikor valaki boldog-boldogtalant bejelöl/likeol/jobbra húz mindenféle platformon, barátkozás címén, az nagyon nem fér bele.

2021. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy lehet ilyet, viszont képtelen vagyok egy nőre nem úgy tekinteni, mint lehetséges szexuális partner, így, habár "hiszek benne", a személyiségem alkalmatlanná tesz az átélésére.


Bár nem is vagyok eleve egy barátkozó típus, s pont most szakadt meg az összes (2) baráti kapcsolatom.

2021. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehet, ha nem jönnek be egymásnak külsőleg.
2021. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne.
2021. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!