Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak,strandon brazil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,strandon brazil tangás bikinialsóban hány nőt szoktatok látni, egyáltalán szerintetek milyen alkaton áll jól?

Figyelt kérdés

Pici narancsbőrrel felejtős, csak kinevettetném magam?

Ilyenre gondolok, aki nem ismerné a fazont:

[link]



2021. jún. 8. 16:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Bár ott tartanánk, hogy mindenki azért jár strandra, hogy jól érezze magát és nem feszengene, ki mit gondol. 🤷‍♀️
2021. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként tényleg vannak olyan primitív emberek, akik másokat kinevetnek? Nem tudom, valahogy nekem ez olyan idegen.
2021. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kérlek a kérdésre válaszoljatok!
2021. jún. 8. 16:56
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj, csak nem tudok érdemben válaszolni, másnak még sosem öltöztem fel megfelelési kényszerből.
2021. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
16%
Sokat segitene egy kép rólad
2021. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
A kérdésre válaszoltam. Az, hogy nem fogod fel a lényeget belőle, a te bajod. Én soha nem néztem, ki milyen fürdőruhában van, hány kg stb. A nyár, a strand mindenkié. Hogy lehet ennyire önbizalom hiányos valaki, hogy azt képzelje, rajta nevet a fél strand?
2021. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Nyilvan kinez a fekeked valahogy ha ilyet fel mersz venni. Ha nem zavar hogy minden pasi még a dagadt rondak is a felpucer feneked, plusz meg a nok es gyerekek is megbamulnak, sorbanallaskor jo kozelrol, akkor vedd fel. Szerintem feszengeto erzes. Akkor tudsz jol strandolni szerintem ha nem tunsz ki a tomegbol. Mutogasd magad inkabb a parodnak, mert tenyleg nagyon tolakodo ez az intimseg. En nem vagyok prud, de alkalomhoz oltozom mindig. Ez a bikininek alcazott fehernemu ugy hulyeseg ahogy van.
2021. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem fogok magamról ide képet feltenni. Jó, akkor értsd úgy, hogy megbámulnak és negatív gondolataik támadnak a külsőm miatt. Ne mondjátok már, hogy például egy nagyon apró vagy épp hatalmas mellű nőt nem bámultok meg és utána a haverotoknak nem mondjátok el róla a vélemenyeteket.
2021. jún. 8. 17:04
 9/22 A kérdező kommentje:
Szerintem a nagyibugyi gázabb, főleg fiatal, korombeli 20-as éveikben járó nőkön. Cérnatangát strandra én sem vennék fel, de ez szerintem még bőven a jóízlés határain belül van.
2021. jún. 8. 17:05
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Ja meg kulon ki is emeltex hofy ferfiak, tehat nem is szorakozni hanem a pasik elott mutogatni akarod magad. Pont ugy fogsz kinezni mint aki talcan kinalja fel magat. Meg ha jo pasik lennenek megertenem, de nem az eden szigeten nyaralsz izmos pasik kozott hanem dagadt szőrös atlagjozsik kozott fogod ezt lemuvelni. Inkabb vegyel normalis bikinit es egyel egy jo lángost.
2021. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!