Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak,strandon brazil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,strandon brazil tangás bikinialsóban hány nőt szoktatok látni, egyáltalán szerintetek milyen alkaton áll jól?

Figyelt kérdés

Pici narancsbőrrel felejtős, csak kinevettetném magam?

Ilyenre gondolok, aki nem ismerné a fazont:

[link]



2021. jún. 8. 16:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Figy nekem teljesen mind1 mit veszel fel, közünk nincs egymáshoz. Az meg h kinek milyen negativ gondolata lenne veled kapcs, nyilván amiatt gondolod ezt mert magadból indulsz ki. Fel se merül benned h esetleg mivan ha senkit se érdekelsz vagy akár bárkinek tetszenél.

Tényleg, mivan akk ha vki random bókolna amiatt h milyen jól áll ez rajtad? Mit tennél?

2021. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Hát nőként nem nézek meg más nőket de férfiakat se pláne nem nevetek ki mert azért megyek, hogy a vizet élvezzem. Nem pedig azért, hogy azzal foglalkozzak, ki mit vesz fel és hogy néz ki.
2021. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%

Olyan alak kell hozzá, amin semmit se kell takargatni. Magyarul tökéletes. Nulla narancsbőr, arányosan kerek forma, hibátlan bőr.

Aki ilyet vesz fel, az egyértelműen mutogatni akarja magát.

Aki csak jól akarja érezni magát, úszni és napozni szeretne, az felvesz egy sima bikinit.

2021. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Én a megnézést a pasik szemszögéből írtam, hallottam már ilyen beszélgetéseket sutyiban egymás között. Nem fogok álszenteskedni, a helyes, izmos pasikat meg szoktam nézni elég alaposan. Ha valaki bókolna, az nagyon jólesne, első körben megköszönném, utána ha nyitott rá és nekem is bejön, akkor beszélgetnék vele hosszabban.
2021. jún. 8. 17:11
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
De csak ha izmos xd
2021. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
De ehhez nem kell egy olyan bikini amibol kilatszik a fel szemeremdombod. Egy valamit monsgatok. Ha szeparcu, kedves, csajos lany vagy jo alakkal, akkor is ugyanugy megakad rajtad egy jokepu srac szeme, ha normalis cuccban vagy. Sot, nagyobb eselyed van arra hogy odamenjen hozzad. Ezzel a szettel pont ellenkezo hatast ersz el.
2021. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül kell annyira izmos legyen, hogy mindennapjait a konditeremben töltse, de azért látszódjon rajta a mozgás. Bocs, hogy nem a 150 kg-os elhízott, zsírcsöcsűek tetszenek.
2021. jún. 8. 17:15
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

8-as Már ne is haragudj, de ez egy tini kérdés. Leírtad, hogy így akarsz pasizni, akkor az a cél, hogy megnézzenek. Ha szégyenled a feneked, akkor ne vegyél fel ilyesmit.

"#ismerkedés #strand #bikini #társkeresés #pasizás", nem kell önérzeteskedned, nem fog kinevetni senki, de igen lehet, hogy a te fenekedről fognak a haverok beszélgetni, na és, hiszen ezért veszed fel ezt a fürdőruhát.

2021. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
52%
Olyan bikinit veszel fel, amilyet akarsz, de ha már ennyire sarkosan fogalmazol, akkor szerintem meg nem a nagyibugyi a ciki, hanem egy semmnit nem takaró tanga egy narancsbőrös fenéken, na az irtó kínos tud lenni. Nincs gond a narancsbőrrel, genetika részben ,rengeteg nőbnek van, de ha rendelkezel ezzel az apró szépséghibával, nem pont azt a testrészedet kellene kirakatba rakni. Mondom, felőlem viselsz amit szeretnél, sosem bámulom, vagy dumálom ki a random idegeneket, de ha már direktbe a másik orra alá tolok és hangsúlyozok valamit, akkor az legyen sztétikus, a narancsbőr meg nem az, akkor sem, ha hétköznapi. Nyilván nem burkában kell menni annak sem, akinek van, de direkt kipakolni a kis gödröket szerintem ízléstelen.
2021. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%
Ha hasonlóan nézel ki mint a modell a képen akkor nem kell aggódnod. :)
2021. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!