Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag férfiak nektek fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férfiak nektek fontos, hogy a párotok is gazdag legyen?

Figyelt kérdés
Összejönnètek egy szegény vagy átlagos lánnyal?
2021. jún. 8. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a mentalitása a kérdés.

Elszáll-e mellettem, vagy állandóan visszahúzna a minimum gondolkodásával, nem értené a döntéseimet, félne-e a döntéseimtől.

2021. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Inkább tamogatnam...
2021. jún. 8. 18:11
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan?
2021. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Eddig a gazdag parjaimnak az szamitott hogy legalabb minimum eltartsa magat a nő es ne legyen problema a valas es ha majd egyedul nevel kolykoket


Tudjon fozni meg legyen házias (szolgalja a kényelmét)


Es veletlen se erezzék magukat lehuzva mindent ketszer meg kell koszonni


De emellett hangoztatják hogy ok segitik a parjukat az az igazi tars meg etc

2021. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Nekem fontos hogy anyagilag egy szinten legyunk.

Anyagilag nem legyen eg es fold a bevetelunk kulonbsege.

Par 100e belefer de 300e felett mar nem

Nem fogok eltartani senkit

Nem akarok centizni

Nem akarom elszalljon mellettem

2021. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit számít gazdagnak és nagy különbségnek, de én nagyjából 600 nettót keresek (és ez csak nőni fog), és simán összejönnék egy minimálbéres lánnyal. Ez engem nem érdekel, még el is tartanám, ha megelégedne ezzel a színvonallal és megkapnám tőle amit keresek (megbízhatóságot, lelki biztonságot, egy társat az életben, stb).
2021. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én mondjuk sosem varnam el, hogy eltartsanak..21 éves korom óta egyedül élek és tartom el magam. Nem is tudnám elviselni, ha nem kene semmit tennem csak élvezni a luxust.
2021. jún. 8. 21:45
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Hat en siman tudnam elvezni a luxust. De amugy egy eltartott no elete kegyetlen am, folyton toppon kell lennie. Es ha mar szinte munkanak szamit ez, akkor a ferfi legyen rohadt gazdag

Egy egymilliot kereso mernok nem az a kategoria, akinek kinyalnam a segget mindennap.

2021. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Es egy eltartott is kockaztatja azt is hogy le lesz cserelve.
2021. jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
kinek mi a gazdag, nem 500 meg havi 1 millió a gazdag csak mondom... legalább 10-20 milliót kell havonta keresnie annak akire azt mondjuk gazdag !
2021. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!