Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar valakit, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar valakit, ha a gazdag férfiak (vagy akik értenek a nőkhöz) "modellekkel" járnak?

Figyelt kérdés

Nem értem a korábbi kérdést. Talán Lionel Messi-nek a szomszédlánnyal kellene pózolnia? Alap, hogy a sikeres férfiak a legszebb nőket veszik maguk mellé.


Ugyanígy alap az is, hogy akik értenek a csajokhoz, nyilván azt fogják kiválasztani, aki jól néz ki. Ha valakinek mondjuk a teltkarcsú nők jönnek be, akkor nem egy dagadt csúnya nőt fog kefélgetni, hanem egy olyasvalakit, aki kb. Ashley Grahammal van egy szinten.


A miért-re pedig a válasz: evolúció.


2019. máj. 27. 13:53
 1/10 lilla64 ***** válasza:
100%
De kit zavar?Mert engem nem.Mindenki azzal jár akivel akar,ha kölcsönös a szimpátia.
2019. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Alap, hogy a sikeres férfiak a legszebb nőket veszik maguk mellé."


Erre végtelen számú ellenpéldát tudnék mondani. Inkább úgy fogalmaznék, nagyobb a lehetőségük, hogy megtalálják a megfelelőt, aki nem feltétlenül a legszebb a kívülállók számára.

2019. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem zavar senkit. Viszont...ami szóbeszéd tárgya lehet, és negatív véleményt vonz maga után az, amikor az 50-60 éves sikeres, de kevésbé jól kinéző pasi huszonéves modellkinézetű lánnyal az oldalán jelenik meg. Nehéz megérteni,hogy a pozitív személyisége miatt van Vele a lány...
2019. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Erre végtelen számú ellenpéldát tudnék mondani"


Kérem azokat az ellenpéldákat. :D


Egyébként igazad lehet. De azért a nagyon gazdag és befolyásos férfiaknál kicsit más a helyzet. Náluk például úgy vettem észre, hogy vannak bizonyos elvárások.


Donald Trump például sok nőt megkaphatna, mert tekintélyes, gazdag ember, és fiatalos is. De az emberek nem néznék olyan jó szemmel, ha az USA elnökeként modellekkel randizgatna, ez komolytalan dolog. Az viszont talán elvárás, hogy házasságban éljen, egy SZÉP felesége legyen. Melania Trump-nak tehát nincs más választása, jól kell kinéznie.

2019. máj. 27. 14:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Most csak egy ellenpéldát írok, van más dolgom is. Éppen

ómost jött velem szembe a neten.


Sting felesége 65 éves, 92 óta házasok. ROckzenész imidzséhez illene a nőfalás. Mint az egyik leggazdagabb zenész, bárkit megkaphatna, a hamvas cicababákat is.

2019. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem aztán nem zavar, hogy milyen nőkkel járnak a sikeres férfiak. Ami zavar, amikor az ilyen pasik leszólják a nőket, butának tartják és egyéb általánosító és tiszteletlen hülyeséget mondogatnak róluk, közben meg a nők egy nagyon vékony rétegével érintkeznek és a modellek esze alapján ítélik meg a mikrobiológus nőt is. Mert "minden nő egyforma". Aha, persze.
2019. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Rendben kérdező, ezen a témán csak te pörögsz, gondolom azt vártad, hogy a nők itt majd jól felhördülnek és olyan retkes fazonokért fognak sírni, mint Trump.
2019. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
A kutyát sem érdekli szerintem. Az sem zavar ha vakakinek több van , mert én ő sem tud meginni több alkoholt nálam , és nem is fogja 2 órával tovább bírni mert van pénze , vagy én ennek az ellentettje mert kevesebb van.
2019. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#5


Ez jó példa! Sintg-ről nem gondoltam volna, hogy olyan idős felesége van.

2019. máj. 27. 21:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Melania Trump pont modell volt.
2019. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!