Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok milyen gyakran fordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen gyakran fordul elő veletek az, hogy valahol csak úgy oda megy hozzátok egy fiú?

Figyelt kérdés
Azért mert tetszel neki.

2021. jún. 8. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Soha.
2021. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Férfiként írok, remélem nem baj. Több nővel beszélgettem már, ebből pedig rengeteg mondta azt, hogy nagyon örülne neki, ha személyesen mennének hozzá oda, mert mindig csak online ismeri meg a leendő párját. Azóta volt, hogy odamentem nőkhöz, szinte kivétel nélkül kiugrott mindegyik a bugyijából örömében. Nyilván, normális lányokhoz, aki nem divatcica, nagyképű, (ránézésre) biztosan van köztük is olyan, aki rendes, de ilyen esetben nagyon parasztok tudnak lenni sokan, jobb szűrő erre meg nincsen, mint az első benyomás ránézésre.


F/22

2021. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Időnként odamegyek nőkhöz, kapok hideget meleget.

A legflegmább hercegnőtől kezdve a hellyel kináló mosolygós kedves lányig minden is előfordul.

2021. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag ritkán, max évente néhányszor és ennek egy jó része inkább ne tette volna. És most nem arról van szó, hogy a külseje nem volt 10/10, hanem alpári módon tette, visszautasítás után bunkó volt vagy egyenesen aggresszív (pedig csak annyit mondtam, hogy köszönöm, de nem érdekel, kapcsolatban vagyok). Amúgy megnézni gyakran szoktak, de a leszólítás ritka. Tényleg kapcsolatban vagyok, ez nem csak kamu lekoptatós szöveg, így nem is zavar, csak gondoltam leírom, hogy egyáltalán nem az van, amit itt páran hirdetnek, hogy ha egy nő legalább átlagosan néz ki, akkor online meg élőben is csapatokban próbálkoznak nála a jobbnál jobb férfiak.
2021. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Nem sűrűn, mivel ha jövök-megyek a világban, azt a férjemmel teszem meg. Eü-ben dolgozom, ergo akik ellátásra szorulnak, nem ezzel bombáznak. Ismerősi körben pedig mindenki tudja, hogy házas vagyok.
2021. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiszámoltam, eddig 1.3% az aránya annak h azok a nők akik maguktól adtak fb-t, telószámot, izgatottan kérdezték beszélünk-e és valóban folytattuk is. A többi eltűnt. Sokszor eleve meg sem találtam mert már letiltott, pedig visszaigazolt ott helyben mikor megadta a fb-ját. Nők, ez miért van? :D
2021. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha életemben nem jött oda senki, kivéve pár utcai zaklató kisebbségit. Még a barátom sem "odajött", hanem üzenetben hívott el randizni :D
2021. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Eddig talán háromszor fordult elő, 24 éves vagyok. (Egyiknek sem lett folytatása, mert kapcsolatban voltam.)
2021. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2021. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor eleve meg sem találtam mert már letiltott, pedig visszaigazolt ott helyben mikor megadta a fb-ját. Nők, ez miért van?"


Nem akarta megadni, csak nem mert nemet mondani.

2021. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!