Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti milyen gyakran és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piriiiii kérdése:

Nők, ti milyen gyakran és hogyan kezdeményezitek a szexet? Hogyan hozzátok a párotok tudomására, ha épp megkívánjátok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 00:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
"Elmentek anyámék, gyere át!"
2017. szept. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Megfogom a kukijat.
2017. szept. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Ha a párom leszel megtudod...
2017. szept. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3-as, de hát hogy lenne a párod? :D Nem az összes magyar férfi szemét megcsalós félrelépős? :D
2017. szept. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%

Nem ez volt a kérdés, és ilyen állítás nem hangzott el.

Kivételek mindig vannak, csak ritka azért olyan értékes.

2017. szept. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Van párod b+? :D
2017. szept. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagy szemekkel ránézek, és kijelentem, hogy szexelni akarok. Ha erre nem történik semmi, akkor bújok, puszilgatom a nyakát, simogatom, ilyesmi. Vagy egyszerűen csak levetkőzöm előtte és szó nélkül behúzom a hálószobába. Mikor milyen hangulatom van.


Ha a szóbeli kezdeményezés annak számít, akkor minden alkalommal én kezdeményezek. Úgy nem nagyon szokott rám mászni a férjem, hogy előtte szóban ne jeleztem volna valamilyen formában (akár a direkt "szexelni akarok", akár valamilyen, kicsit diszkrétebb verziója). Max 100-ból 1x kezd úgy, hogy előzőleg nem jeleztem semmivel a vágyaim.

2017. szept. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok nő, de.... Van az a nézés, mikor a pupilla tágabb:)) Ez egyértelmű, ha így néz rám a párom.

Ezen kívül, csak úgy elkap és visz a fürdőbe. Ez is azt jelenti, zuhany és ágyjelenet. Nem szívbajos, a nap bármely pillanatában kezdeményez. Olyankor nincs pardon, abba kell hagynom mindent és irány az ágy.

2017. szept. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nő vagyok én is, nem akarok senki párja lenni, mert nekem is van párom. Csak hogy tisztázzuk. De köszi a válaszokat. :)
2017. szept. 19. 08:21
 10/15 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

"Nincs kedved a cickóimmal játszani?"

bumm, kész.

2017. szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!