Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Benne lennèk hármasban, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne lennèk hármasban, de máskor féltékeny természetű vagyok, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 7 éve vagyunk együtt. Idővel tudatosult bennem, hogy biszex vagyok és volt már rá példa hogy pár laza este alatt összemelegedtem egyik lánnyal. Illetve egészen fiatal koromban is már izgatott a lányok teste is de akkor még nem tudtam, hogy ez azt jelentheti hogy bi lennèk.


Párom ezt egyáltalán nem bánja, egyik alkalommal nagyon èlvezte ahogy a másik lánnyal elvagyok és engedtem, hogy beszálljon ő is. Ez volt az első ilyen eset, nem tudtam mire számítsak ezzel kapcsolatban de meglepően tapasztaltam, hogy élvezem a helyzetet és még én kértem a párom hogy ujjaza, simogassa a másik lányt is.

Szóval egy nagyon jó élmény volt, nem lett negatív következménye a kapcsolatunkra nézve(féltem hogy lesz) sőt azon kapom magam hogy mèg vágyok ilyesmire, nem zavarna ha máshoz is nyúlna a párom,persze előre megbeszélt szabályokkal de tök jó így együtt megèlni mindenki vágyát a kapcsolatban és nem elfolytani ezeket csak mert kapcsolatban vagyunk.

Szóval eléggé nyitott lettem ezen a téren de másfelől furcsállom,mert alapból féltékeny természetű voltam/vagyok.

Tehát volt már, hogy rosszul esett ha a párom túl kedves volt egy másik nőhöz, vagy régen ha voltak lány haverjai, ha ráírt valaki stb. Szóval még én sem értem magam, kb olyan ,hogy nem kerülhet közel lelkileg más nőhöz csak hozzám,de simán szexelhetünk vele 🤣.

Akik szintén csinálják ezt, ők is így vannak vele? Mi a véleményetek ?:))

24n


2021. jún. 9. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talan nem vagy szerelmes
2021. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva, de te tudod. Biztos lesz, aki megérti.
2021. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a féltékenyvagy de mégse gondolatmenetet nagyon szeretném megérteni :D
2021. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is 🤣.

Kicsit olyan, mintha csak egy szexuális játèkkènt tekintenèk olyankor a harmadik fèlre, amivel megèlhetjük a rejtett vágyainkat és ennyi, ezen kívül semmi köze ne legyen más nőkhöz 😅.

Fura vagyok, tudom...

2021. jún. 9. 15:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igy azért máris érthetőbb :D
2021. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerdes hogy neki is csak ennyi e 4# :D
2021. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Majd ha jobb lesz a másik csaj és lelép vele akkor féltékenykedhetsz 😅
2021. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
#7 De legalább a kérdező is megujjazza a csajt. 😆😆😂
2021. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egy szempont 😅


Aki alapból féltékeny annak nem való ilyen.

2021. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát akkor így jártam 🤣


Ha lelép vele akkor enèlkül is menne.

2021. jún. 9. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!