Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti tudnátok édes hármasban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudnátok édes hármasban élni magatokkal, meg a pároddal?

Figyelt kérdés
Férjemmel erről beszélgettünk, hogy milyen lenne az életünk, ha belőlem kettő lenne, ő meg egyedűl. Élvezné a lelkem, de amúgy tényleg kiváncsi lennék én is, hogy működne? Bár lenne konfliktus elég sok (ki hol alszik, most kié az ember, azt a cipőt én akartam felvenni), de sok előnye is lenne, és csak kompromisszum kérdése? Ti hogy látjátok?
2018. jan. 8. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Már, hogy belőlem lenne kettő plusz egy lány? Nálam nem működne szerintem. Nem akarnék saját magammal osztozni. :D

Meg úgy sem kellene, hogy két lány akik teljesen megegyeznek (pl. egyik eredeti, másik klón vagy kettő klón).

Nem mondom azt, hogy nem tudnék poligám kapcsolatban élni kettő nővel, de akkor pont a változatosság a lényeg, hogy valamennyire különböznek egymástól. (meg szerintem kevés férfi lenne ellene, hogy kettő barátnője legyen és úgy éljenek együtt hárman).

2018. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudnám elképzelni, hogy "duplikálódjak". Sokszor így is azt érzem, hogy belőlem még egy is sok :D
2018. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Ki nem állnám saját magamat. :D
2018. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

uh. magamat már ismerem, bemutatkoztunk, meghívtam magam pár italra és felszedtem magam, egész nap látom és kerülgetem magam, már félszavakból értjük egymást, azóta annyit vagyok magammal, hogy már unom is magam és elküldeném magam legszívesebben csakhát nincs hozzá szívem.

Hát már mégis ki kíváncsi a magamra, na én biztos nem.

2018. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok kiváncsi magamra, hiszen jobban ismerem, mint bárki más, a kérdés az, hogy vajon hogy jönnénk ki magunkkal...
2018. jan. 8. 22:39
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
hát én szerintem szarul jönnék ki magammal, neked nem volt már olyan, hogy felfedeztél másokban rossz tulajdonságokat, ami a sajátjaidra emlékeztetett? na most képzeld el ezt 100%osan. ugyanazokat a feladatok nem szeretnének, halogatnátok, ugyanazokért hisztiznétek...
2018. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Dehogynem! Igen, együtt hisztiznénk! :D
2018. jan. 8. 22:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lenne egy apukám meg egy anyukám.. :) Mi tipikusan az a pár vagyunk, akihez mindenki segítségért jön, mert azt hiszik mi mindent tudunk meg minden tökéletes. Imádnék magunkkal lakni, nem lenne több gondom az életben. :D
2018. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Végtelenül sajnálom azokat, akik azt írják, hogy utálnák magukat meg hogy nem jönnének ki magukkal. Aki ilyet ír, nem gondol bele, hogy ez mennyire rettenetesen nyomorult állapot, az önazonosság és a felelősség teljes hiányának állapota? Miért nem viselkedtek olyan emberként, akit legalább ti magatok szerettek?


De akkor már válaszolok a kérdésre: ha valóban tökéletesen megegyeznénk a másik "énnel", és elhanyagolnánk a gyakorlati akadályokat (hogy illesztenénk be a helyzetet a szociális környezetünkbe stb.), akkor valószínűleg jól meglennénk, de a hosszú távú lélektani hatásokat még csak megtippelni sem tudom. Én biztosan tökéletesen kijönnék egy másik önmagammal.

2018. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!