Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettentően ocsmány férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentően ocsmány férfiként kitől tudnék tanácsot kérni arra vonatkozóan hogy hogyan tudnám elfogadható szintre "fejleszteni" magam?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg nincs a környezetedben külsejére igényes, őszinte barát? Valószínűleg ilyen ember tudna neked segíteni.
2021. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Ne igyál alkoholt!
2021. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Tele a net jótanácsokkal. Egyébként nőként én is ezen dolgozom. például azzalkezd hogy megnézed mi a férfiideál és megpróbálod magad ahhoz hasonlónak alakítani. én divatos szetteket mentettem le a netről és amikor várásolok, egyből beurgik hogy na, kábé ilyesmi blúz volt azon a nőn a magazinban, megveszem és arra gondolok, hogy már csak egyhasonló nyaklánc kéne mint a képen és a szettünk hasonlítana. a stílusos pasik külsejét leutánozni a legkönnyebb, emellet még kutatásokat is olvastam, pl. hogy a férfiak a legvonzbbnak a 19-es BMI nőket szeretik, tehát az nálam 50kg 160 cmhez.Ennyire kell lefogyjak. ott a kutatás a nagyobbmellről, a szőke hajról, a hosszú hajról stb,nézzél te is utána. nőknél ugye a fiatalság vagy annak látszata, férfiaknál a pénz és annak látszata/ígérete az ami számít. és persze ott a test, ott is van amiben a plasztika segít, görbe orrot kijavítani stb. a belső fejlesztéséről nem beszélek mert az hosszú lenne
2021. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2

Nem iszok, nem tudom ennek mi köze a kérdéshez..

2021. jún. 11. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

4.


Szerintem azt gondolta, hogy te vagy a "Balázs" csak kivételesen név nélkül, mert "annak" vannak ilyen kérdései.


Amúgy semmit nem tehetsz ellene, vagyis csak egy szintig maximum, de egy biztos - ne próbáld meg a "menők" stílusát átvenni, mert míg az nekik jól áll, téged körberöhögnek majd, mert paródiának, komikus elemnek hatsz majd.

2021. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfinél mindig számít, ha sportos, nem tudom, mennyire vagy izmos, de az izmok sok szépséghibát ellensúlyoznak. Legyen ápolt a hajad, körmöd és normális cipőt hordj. Sokaknál előnyös a rövid, ápolt bajusz, szakáll. Ha kedves, előzékeny, figyelmes vagy a nőkkel, de ugyanakkor határozott a fellépésed, az is sokat számít.
2021. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#2-es válaszoló vagyok!


Az alkohol csúnyít azért írtam, hogyha esetleg innál, akkor hagyd abba.

2021. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!