Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyitott kapcsolat vs. poliamor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat vs. poliamoria? Melyiket tartjátok könnyebben elfogadhatóbbnak és miért?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom, hogy egy embernek két vagy több személy is lehet egyaránt nagy fontos. Azonban egyidőben két ember is jelenthet nagyon mást vagy adhat meg nagyon mást, így nem feltétlenül kell választani. A kérdésem csupán vitaindító, kíváncsi vagyok más emberek kulturált véleményére is. Nem gondolom, hogy ítélkezni kellene, és természetesen nem is kell egyik kapcsolati formával sem egyetérteni. Bárkinek a véleményét kíváncsian várom.

2021. jún. 4. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már annak is nagyon örülnék, ha egy megfelelő partnert találnék, nemhogy egynél többet. Szerintem ezzel sokan vagyunk így, ezért aztán nehéz érdemben állást foglalni a kérdéssel kapcsolatban.
2021. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Inkább poli. Közös élmény legyen a harmadik vagy többedik fél.
2021. jún. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
2, a poliamoria nem ezt jelenti.
2021. jún. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Én elfogadom mindkettőt. De persze én csak egy ember vagyok a sok közül. Nekem egyébként egy poligám kapcsolat lenne ideális.
2021. jún. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk a nyitott kapcsolat tetszik. A polival nem is próbálkoztunk egyrészt mert eddig egyszer sem volt ra példa, hogy legyenek érzelmi kapcsolatok másokkal is. Ellenben a nyitott kapcsolatban szabadok vagyunk mind ketten és közösen szórakozunk. Nincsenek titkok. Mi el tudjuk választani a szerelmet és az úgymond szórakozásból való szex et. 31f 30 n
2021. jún. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
79%
A mai eszemmel, már csak nyitott felállású kapcsolatba mennék bele, de ha a partnerem elfogadja, hogy ő monó én pedig poli vagyok, akkor az is jó :)
2021. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, nő vagy pedig férfi vagy?

A nyitott kapcsolat az a legjobb, mert nincsenek megcsalások!

A tapasztalatok alapján!

A poli az egy fokozattal rosszabb.

Nem vagyok ágrólszakadt!

Ja és jó kinézetű heteró szingli férfi vagyok!

Domináns szerepet játszok!

Kíváncsi vagyok a nők válaszaira!

2021. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nyitott kapcsolat
2023. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fehér Barbara Kyoko ***** válasza:
32%
A poliamoria nem valaszthato dolog, es nem egy kapcsolati forma. Csupan egy kepesseg, hogy kepes vagy egyszerre egynel tobb emberbe is beleszeretni. Ez a fogalom nem is a szexrol szol.
2023. júl. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!