Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk lányok hogyan ismerkedh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk lányok hogyan ismerkedhetnek? Van egyáltalán olyan férfi akinek bejönnek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Hát én ugy ismertem meg az első barátom, hogy amiert nagyon helyes volt minden bnőm rátapast es játszották neki a fejüket.

Csak épp a srácnak valahogy én lettem érdekes, az "ott hátul, csendben". (Én kivontam magam, és meg sem mukkantam)


Azóta ezt ugy vettem eszre, hogy jellemző is az olyan srácokra akiknek a lányok "udvarolnak" tulajdonkeppen, hogy rittig az kell, aki nem áll be viszont a sorba.(belőlem ez nem is jön, sőt, alapvetoen taszitanak a népszerű srácok ki akar folyamat "pánikban"élni ilyen mellett? És innenstol kezdodik a macskaeger harc hogy nem adom be a derekam (nem is akarom), aztán még szabályosan harcolnak is ertem :D


Azóta is valahogy a domináns, "alfahímtipusokat"vonzom. Most is olyannal vagyok aki könnyen kaphatna mást, de nem kell mert en kellek. Nem is ertem neha.


Alapvetoen az olyan srácok akinel a nőnek kellene kezdemenyezni meg kicsit vagányabb csajnak lenni, nálam már igy messzirol offosak, amiert en nem tudok kezdeményezni, de nem is akarok, szoval azt sem váltja ki belőlem amugy egy hezotálos félenk srác, hogy akarjak kezdemenyezni, es ugye vaganyabb csaj sem vagyok.

A dominansak viszont már értenek ahhoz hogyan hódítsanak.

2021. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy félénk lány soha nem fog nyomulni senkire. Javareszt a pasi az, aki lép. Nem tudom mégis mit vártak a lepontozók.
2021. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mit jelent nálad az, hogy félénk? Ilyen "megalszik a tej a szájában" típus?
2021. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én annak tartom magam.

Legalábbis soha nem kezdeményeztem direktben. Mégis jól kijövök és el tudok beszélgetni a férfiakkal. Kapaszkodj meg, beszélgetni szoktam velük, flörtölni is szoktam nőies és szolid szintig, ha tetszett valaki. Csak nem nyomulok, mert az nem én vagyok.


A mosoly + érdeklődés bőven elég volt kb mindig, hogy valaki vegye a lapot. (A férfiak egyébként is hajlamosak többet gondolni a kedvességben és mosolyban, de elég egyértelmű nálam, mikor csak szociálisan vagyok kedves, és mikor tetszik az illető.) Na jó, ha nagyon tetszik akkor full zavarban és csendben vagyok, de akkor meg innen ró le.. Hogy mindenkivel beszélek, csak pl hozzá nem merek szólni. (De ez nagyon-nagyon ritka, mikor ennyire tetszett valaki, hogy lefagyok zavaromban). :D

2021. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!