Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves férfi hogyan ismerkedh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves férfi hogyan ismerkedhetne 40-50 év körüli nőkkel?

Figyelt kérdés
Nincs gond a külsömmel, diplomás fiatal ember vagyok. Nem ismerem ennek a korosztálynak az ismerkedési szokásait. A barátom anyjának bejövök, meg egy kolléga feleségének is, úgyhogy nem gondolom magam esélytelennek, csak őket nem tudnám összeegyeztetni a barátsággal ill. a munkahellyel. A tinder oké, de ott alig kapok esélyt. Meglátják a kisregényeimet üzenetben és menekülnek. Valami személyes jobb lenne. Ötlet?

2021. jan. 5. 07:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Miért pont idősebb?
2021. jan. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem Tinderen havonta 2-4 idősebb nő is jobbra húz. 35-45 év körüliek. Voltam is egy párral az évek alatt. Ne írj nekik (se) kisregényt, legyél lazább. Úgy írj nekik egy-két mondatot, mintha a valóságban mennél oda valakihez beszélgetést kezdeményezni.
2021. jan. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
27/F egyébként, szóval tudom hogy lehetséges
2021. jan. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem megy a Tinder, akkor nem a kisregénnyel van bajuk, hanem a pofiddal.
2021. jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
4. Ha már tud nekik üzenetet küldeni az azt jelenti hogy matcheltek, tehát nem a kinézetével van baj, azon a szűrőn már átment.
2021. jan. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A negyvenes nőknek is fontos a férfi külseje és anyagi helyzete! Nem tudod megkerülni a fiatalabbak elvárásait. Vagy rendelkezel az alapokkal vagy akármilyen korosztályban is próbálkozol, elutasítás lesz!
2021. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én albérleti szobában élek és így döngetem sorra a lányokat, asszonyokat. Igaz jóképű vagyok.
2021. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: Egy nőnek nem egy matche van, így annak az esélye, hogy te leszel a befutó annyiszor feleződik, ahány match összejön neki. Szóval maga a match annyit tesz, hogy nem okádja el tőled magát, el tudna képzelni párjának, nem azt, hogy ne matchelhet össze a következő percben 3-4 adonisszal is akár vagy olyannal, akivel a leírása alapján jobban összepasszol és akkor veled már nem fog foglalkozni.
2021. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ez fordítva nem így működik? Van matchem egy csomó csinos csajjal. Tudom hogy statisztikailag mondjuk olyan 10-20%-uk legalább megdugására van esély. Tudom hogy rá kell írnom 5-10-re ahhoz, hogy abból legyen általában 1-gyel szex. Egyszerre ráírok legalább 5 csajra, mert tudom a legtöbbel úgy sem lesz semmi.
2021. jan. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De miért kell kisregényt írni? Rögtön az jön le, hogy kettyós vagy.
2023. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!