Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek beszéljek vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xxxtentacion2 kérdése:

Szerintetek beszéljek vele? Mondjam el neki hogy több mint 10 éve csak ő jár a fejemben? Mondjam el neki hátha könnyebb lesz?

Figyelt kérdés
Másodikos voltam amikor idekerültünk és szerelmes lettem a könyvtárosba. Gondoltam hogy elmondom anyának és anya azt mondta hogy kicsi vagyok és csak felnézek rá. Ebben a tudatban voltam. Felléptem felsőbe megtudtam hogy ő lesz a magyar tanárom ekkor tudtam meg a nevét is. Ekkorra nagyon szerelmes lettem és nem múlt el. Középiskolába léptem nem tudtam fiút szeretni miatta. Idővel lett egy barátom aki segített is. Vele vagyok még mindig. Sétáltam és megláttam őt. A volt magyar tanáromat. Többen azt hitték van köztem és közte valami mert mindig ötöst adott hiába hibás volt a dolgozatom is. Többször csinált az ellenemre dolgokat, amiket tudtam hogy direkt csinál hogy húzza a vérem. Na és ugye megláttam és feltört újra az az érzés ami egy pár éve enyhébb lett de most megint erősödik. Szombaton ballag a tesóm és ott lesz.
2021. jún. 12. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Bárhogy is döntessz, légy korrekt a jelenlegi fiúddal. Nem fair, hogy szegény srác veled van, míg te más férfiakról ábrándozol. Sajnálom szegény csávót.
2021. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És független ember ez a te volt tanárod?

Mert a válasz szempontjából ez nagyon nem mindegy!

Ha te is független leszel és a fickó is az, akkor megmondhatod neki, veszítenivalód nincs!

2021. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Dald meg a barátod
2021. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
*cs
2021. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Szakíts a paliddal, egyértelmű, hogy csak pótlék számodra. Aztán esetleg bepróbálkozhatsz az ex-tanárodnál.
2021. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!