Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki tudatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki tudatosan lemondott a párkapcsolatról, és évek óta tartja is?

Figyelt kérdés

Nem súlyos betegség miatt, és nem is azért, mert a kutyának sem kell. Szóval lehetne barátja/barátnője, de nem akar, és jól érzi így magát.

Mesélnél pár szót az okokról, és, hogy hogy vált be a dolog? Köszönöm!



2021. jún. 12. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Okok. Megtörtem az első nagy szerelem után mint a mesékben vagyon írva. Ennek 5 éve, azóta szigorúan csak alkalmi.

Távkapcsolat lett a vége és a sors tépte szét mindezt.

2021. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 asyoulikeit válasza:
100%
van aki nem hisz a monogámiában
2021. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Majdnem írtam én is, de én senkinek sem kellek. 😂😂
2021. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az #1-eshez. Nagy szerelem volt és még nagyobb pofára esés :) Ennek már 4,5 éve, azóta nem kezdek kapcsolatba senkivel.

Igazából azt hiszem eleve sok idő volt, mire kirángattam magam az akkori mélypontról, és most csak igyekszem egy viszonylag stabil érzelmi életet élni egyedül, másra koncentrálva, nem párkapcsolatra.

2021. jún. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Amikor elkap a bugi, kétszer, háromszor kivered, és éled tovább a mókuskereket. Semmi nehéz nincs benne.
2021. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én helyzetem kicsit bonyolultabb, mert főleg olyan lányoknak tetszem akik nekem egyáltalán. Bármilyen közösségbe kerülök, szinte azonnal megtalálnak ezek a kevésbé vonzó lányok. Szóval nem lehet azt mondani hogy nem kellek senkinek, viszont a nekem tetsző lányoknak nagyon ritkán.

Eddig egy alkalommal sikerült egy olyan lánnyal összejönnöm akihez vonzódtam is, a szakítás nagyon mély nyomot hagyott bennem, azóta nem tudok megbízni senkiben.

Szóval bizalom hiányában max laza kapcsolatba mennék bele nekem tetsző lánnyal, ha lenne rá lehetőségem.

2021. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy fiatal felnőttkori 3éves kapcsolat után sok-sok év kuka, voltak próbálkozások de aztán csak beállt a semleges állapot. Korábban a molettebb lányok megnéztek de most már ők sem. Átlagos külsővel vagy kicsit alatta nem egyszerű ma érvényesülni. Nem tudom. Szerintem hamarosan én is eljutok erre az álláspontra
2021. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!