Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelhetném ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelhetném ezt?

Figyelt kérdés

Alkatra átlagos/sportosabb vagyok és megvagyok magammal elégedve. (170/58)


Párom rengeteget szokott dícsérni, szeretem is Tőle hallani az ilyenfajta megerősítéseket.

Ez is hozzátesz, hogy magabiztosabb vagyok.


De ha sétálunk (nem mindig fordul elő) és mondjuk meglát egy másik lányt, megdicsér rajta valamit.

Pl. szép a feneke, csinos.

Ezt megosztja velem, és ugyanúgy megyünk tovább.


Volt nincs.


Neki ennyit jelent.

Nekem, meg mintha ez rosszul esne, hogy mást is megdicsér.

Tudom, neki nem jelent ennél többet, akkor elmondja, kész.

Téma lezárva.


Tisztában vagyok vele, hogy mindig van és lesz szebb/jobb.

Nem versengek mással, erről szó sincs.


Tudom az adottságaimat, és én boldog vagyok így, Ő is úgy szeret ahogy vagyok.


Örülök, hogy megtudja osztani velem ezeket, mint ahogyan a vágyait is.


Csak nem tudom kezelni, hova tenni az adott pillanatban. Nem is szoktam általában mondani semmit, inkább csak csendben vagyok.


Szeretem nagyon a Páromat. Mindennél jobban.

Nekem ez egyáltalán nem szakító ok.


(Nem korlátozom, hogy ismerőssel/baráttal mikor talizzon, vagy hasonlók)


De, ez már beteges féltékenykedés lenne?

Hogyan kezelhetném az ilyesmi szituációkat?

Valami tanács?


21/L



2021. jún. 10. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy betegesen féltékeny. Teljesen érthető, hogy rosszul esik, más, hogy tudod, hogy megnéz másokat, ezzel nincs is probléma, de nem értem, hogy miért kell ezt veled megosztania. Leírtad, hogy örülsz neki, de nyilván nem, mert nincs is minek, ezt nyugodtan megtarthatná magának.

A helyedben szólnék neki, hogy erre nem vagyok kíváncsi, túl sok információ, főleg, hogy nem a haverja vagyok, akivel poénkodhatna rajta.

2021. jún. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd meg neki, hogy ezt a haverjaival beszélje meg, ne veled.

Ha nem hatékony, akkor te is dicsérgessél más pasikat (de jó feszes a segge, micsoda test, stb..)

2021. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem azt szeretném, hogy úgy merjen csak velem elmenni sétálni bárhova, hogy képzeletbeli szemellenzőnek kell lenni rajta.😅


Mégsem vak szóval persze, hogy megnézi.


Csak, tudom hogy "semmi" jelentősége, mégsem tudom, hogy kezeljem.

Mert hát ugye velem van, velem alszik, engem szeret stb stb.

2021. jún. 10. 12:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Mi sem azt mondtuk, hogy ne nézze, csak fogja be a száját, ez nem olyan nehéz. Fogadd meg 2-es tanácsát, hamar rá fog jönni, hogy mit érzel, és hidd el szóvá is fogja tenni.

2021. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De, van jelentősége. Nem a haverja vagy, nem kell megossza veled, ha a csajnak jó a segge. Fordított esetben azért kíváncsi lennék az ő fejére...
2021. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem normális, hogy ilyeneket megoszt veled. Ki hitette el veled, hogy ez így működik és el kell tűrni? Hatalmas bunkóság szerintem, és nyilván neked is rosszul esik. Én biztosan nem hagynám ezt, megkérném őt, hogy ne tegyen ilyeneket szóvá, és kész.
2021. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem hülyeségeket írnak itt, te pedig eléggé főnyeremény vagy. Az hogy lát, sosem lesz bűn, lehet fáj neked, hogy mondja, de másfelől meg jó, hogy megteheti, mert ennek ellenére szeret illetve eléggé magabiztosnak érzi a kapcsolatát az aki a barátnőjének mesél erről. Az meg, hogy neked rosszul esik, azt jelenti, hogy érdekel mit mond a párod. Én nem látom itt mi a baj.
2021. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szép kapcsolat...

Ez egy téma szerinte beszélgetésre,hogy milyen hátsója van egy másik nőnek.

De azt bizonyára zokon venné,ha egyszer azt mondanád rá,hogy és azt láttad mekkora lehet a barátjának?Azta...hogy domborodik a gatyája elől!

2021. júl. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer találsz egy normális, felnőtt férfit,majd rájössz, hogy ez a jelenlegi csávód mekkora hulladék (volt).


Ehhez csak ennyit.

2021. júl. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, ő hogy érezné magát, ha te is ezt csinálnád?
2021. júl. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!