Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknél is van olyan hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél is van olyan hogy csak szexet akarnak az adott pasitol és ha komolyabbra fordulna a dolog akkor lelépnek?

Figyelt kérdés
Vannak a nők között is olyanok hogy csak szexet akarnak egy pasitol és ha már kezdene komolyabbra fordulni a dolog akkor inkább eltűnnek?
2021. jún. 12. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Persze.
2021. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Én szinte csak ilyeneket ismerek, mondjuk haverjaimnak köszönhetően szinte csak felsőkategóriás lányismerőseim vannak. Ők könnyen megtehetik, hogy válogatnak a jobbnál-jobbak között, hülyék lennének megállni egynél. Természetesen fordítva is így van ez. Ez az élet rendje.
2021. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Van itt egy kérdés a lényege a csaj rohadt okos elit körökben mozog, a pasi meg egy buta senki,rohadt jó a szex de gáz a pasival társaságba menni..

Aszzem itt a válaszm

2021. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Igen. Én akkor csináltam ilyet, amikor el akartam felejteni valakit. Minél szerelmesebb vagyok, annál inkább hajlamos vagyok erre. Szinte soha nem kellek annak, akibe belezúgtam, szóval ez nálam már alap. Ha nem vagyok szerelmes, a libidóm se túl nagy, szóval olyankor szexre se kell senki.

Viszont nem élvezem szerelem nélkül a szexet, olyan még soha nem volt, hogy a csak szex nekem beváljon és szextől nem tudok beleszeretni senkibe, szóval reménytelen eset vagyok.

Ettől még volt aki azt hitte, hogy majd szextől beleszeretek. Hát nem, nálam ez esélytelen.

2021. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Van igen. Annyi a különbség, hogy a nők külsőleg csak olyan férfival mennek el szexelni, akivel máskülönben kapcsolatra is összejönnének. A férfiak elmennek szexelni ezzel szemben olyan csajokkal is, akikkel nem jönnének össze.
2021. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván van, nem lesznek a nők a szextől szerelmesek, és bármilyen kapcsolati fázisban rálépnek a fékre, ha ez nekik nem felel meg.
2021. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Igen, föleg azután válnak köddé, miután kiderül hogy az adott pasi nem elég partiképes, értsd: átlagfizetésü vagy csòrò.
2021. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
7. Megerősítve.
2021. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Van egy munkatársam, akivel jól elvagyunk én csak szexet akarok tőle. Nem tudom hogy tálaljam neki, hogy én benne vagyok simán csak ennyiben is. Nős, gondolom félti a családját, pedig én nem borítanék, szimplán csak egy dugásra kéne
2021. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
9. Szerintem legyél őszinte. Ha amúgy látod rajta annak a jeleit, hogy vonzódik hozzád, akkor értékelni fogja az őszinteségedet és a kezdeményezőkészséged. Férfiként mondom ezt.
2021. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!