Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Strandon mindenkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Strandon mindenkit megnéztek, vagy csak azokat a nőket akik tetszenek? Akár többször is. Vagy ez csak a reflex?

Figyelt kérdés

2021. jún. 19. 21:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
10%
Nem járok strandra. Huhh sok éve nem voltam.
2021. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a választ, de ha nem jársz akkor felesleges volt:D


Olyan válaszoljon, aki néha elmegy. Vagy volt és emlékszik ilyenre:D

2021. jún. 19. 21:07
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mind bámészkodik.
2021. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Ezeknek a "megnézéseknek" nem kell jelentőséget tulajdonítani.


Az arcodra fél pillanat múlva már nem is emlékeznek, rosszabb esetben inspiráció leszel az esti fszveréshez.

2021. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azokat nézem meg, akik valamennyire tetszenek, de ez még nem jelenti, hogy akarnék tőlük bármit is. Aki egyáltalán nem jön be, azt nem fogom pár másodpercnél tovább nézni.
2021. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább csak speciális helyzetben nézem meg a lányokat strandon, de azt olyan ügyesen tudom csinálni, hogy egész biztosan nem veszik észre.
2021. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%
Nem járok strandra, csak a női lábakat nézem meg.
2021. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem azért kérdezem mert azt akarom hogy akarjon bárki bármit. Kíváncsiság leginkább.


És ha valakire rendszeresen oda-oda pillantotok? Tehát többször is. Csak nem feltétlen sokáig.


De amúgy elvonatkoztathatunk a strandtól, akkor általánosságban kérdezem.

2021. jún. 19. 22:03
 9/22 A kérdező kommentje:
#6 mi számít speciálisnak?:D
2021. jún. 19. 22:04
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok. privátban megírhatom, ha rám írsz.

amúgy a strandtól nehéz elvonatkoztatni, mert azért mégis más egy szál fürdőruhában látni a lányokat és úgy nézni meg őket, mert teljes "harci felszerelésben".

2021. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!