Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többször megütött, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször megütött, majd megmagyarázta, hogy jogos volt, de mindenki másnak tagadta. Amúgy egy csendes srác. Valami pszichés baja lehet?

Figyelt kérdés
A "barátom", illetve ki tudja, sokszor veszekedések alkalmával megütött. Szakítottunk is emiatt, aztán 1 év után visszafogadtam, mert úgy láttam, hogy változott. Azonban a téma előjött nemrég, és rámfogta, hogy még jó, hogy megütött. A barátainak meg természetesen letagadta és engem állított be hazugnak, amikor a legjobb barátnőmtől megtudták. És amúgy tényleg nagyon csendes srác, de ilyen dolgai vannak. Ez valami pszichés betegség?

2014. jún. 15. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

a fene tudja

de

kell ez neked??

egy betört orr,eltört kar a későbbiekben----

ez dilis

2014. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. Nem meri bevallani magának amit tett. Én a helyében legalább tőled bocsánatot kértem volna, mások előtt meg nem is hangoztattam volna az esetet.
2014. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
dehogy csupán neked van pszcihés bajod, ő meg jófej és megpróbálta kezelni de látom nem sikerült.vissza is fogadtad :) remélem azóta erősödött.
2014. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de akkor voltál hülye amikor visszafogadtad, illetve nem....előtte, már az első pofon utána lapátra tettem volna, és biztos, hogy bármit csinált volna se fogadom vissza.

Viszont kutyából nem lesz szalonna, számíthatsz még tőle ilyen "kedvességre" :)

2014. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

A nőverés általában nem kóros okból alakul ki. "Hozott anyag", jellembeli tényezők, és némi belső önbizalom hiány.


Viszont előre szólok, hogy aki egyszer üt, az utána is fog.

A nőverés szokássá válik!

2014. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

Még egy tipp: Próbáljátok elfelejteni, főleg te ha már visszafogadtad.

2014. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Neki nincs pszichés baja. Csak egyszerűen .... inkább nem jellemezném. Pszichés bajod neked van, hogy ilyen emberrel akarsz együtt lenni.
2014. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem dobjad
2014. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
addig élt volna.... mi az h még jó?? jóhogynemmá kérd!
2014. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szép is a szerelem...
2014. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!