Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az hogy a tánc mindíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a tánc mindíg szexhez vezet? Vagyis legtöbbször?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 05:52
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Ez pontosan igy van. Versenytáncon is előbb táncolsz, majd szexelsz a pontozóbírókkal.
2010. aug. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez hülyeség. Én is táncoltam már olyan pasival akivel semmi nem volt, még csók se.Ez csak hozzáállás kérdése.ha nem akarsz lefeküdni valakivel akkor nem fogsz, ha meg igen és a másik is akkor lesz sex tánc nélkül is
2010. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ezért járok tánctanyfolyamokra. :) Na, meg presze ezért is gondolok örömmel az osztálytánc próbákra. Ó, mekkora orgiák voltak mindig... ;) Főleg szalagavatón képzeld el. :D
2010. aug. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A tánc a vízszintes vágyak függőleges kifejezése."

Nem tudom, ki mondta, de van benne valami :)

2010. aug. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=2k4FhVLKyBA&feature=related


Amúgy nem. Most adták valami sz@ron a Dirty Dancinget, vagy mi? Inkább tánc helyett szexeljetek. A diszkóban meg ha odaállsz egy csaj mellé kamuzni próbálva, hogy tudsz táncolni, még nem fog lefeküdni veled.

2010. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 IQnindzsa ***** válasza:

A kerdes magaban ertelmetlen... De nem minden alapot nelkulozo! Nem vezet mindig szexhez de van osszefugges az kozott ,hogy valaki milyen tancos es az milyen esellyel visz agyba egy lanyt. A tanc maga egyfajta udvarlas es rengeteg szexualis energia van benne. Szoval... ha valaki jo tancos akkor a partnere elolvad tole es szex lehet a vege... Ha valaki falabu... akkor inkabb beszelgessen.


Ezt meg csak ugy izelitonek :


http://www.youtube.com/watch?v=2cehkSxOLNA

2010. aug. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!