Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na jo, szval mit rontok el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na jo, szval mit rontok el? (tánc)

Figyelt kérdés

Egyreszt van egy ket ismerosom ekikre tapadnak a nok. En tanc kozben alt egyedul vagyok, es ez elegge gaz.


De nem is az. Neha ha ramnez egy csaj, es tancolunk, Nagyon hamar lekoppint. Nem is a tanc miatt hanem mert vmit szarul csinalok.


Tegnap is kb 3 percig tancoltam egy csajjal aztan szabalyosan elmenekult. Ismeroseim le sem tudjak kaparni magukrol ezeket, sot, neha a csokig is elmegy a dolog.


Nekem miert nem? Elvileg nem nezek ki rosszul. Csak nem vagyok tisztaban a szabalyokkal. Ki vezet, a csaj? En? (sima szorakozos tancikalasrol van szo, szval nem vmi komoly tanc) illetve milyen utemben, sebesseggel lehet kozeledni a csajhoz, ha kell egyaltalan. Milyen legyen ilyenkor a kontaktus, legyen szemkontakt, ne legyen, beszeljunk, vagy ne? Mit csinalok szarul?


2011. okt. 21. 15:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Az is lehet h egy kicsit tul merev vagyok. De egyebkent ugy erzem, h az ide-oda visszaping hianyzik a tancbol. Szvan nem reagalom megfeleloen a masik fel mozdukatait, erzeseit, stb. De barhogy eroltetem nem megy jobban. Kb mintha kulon tancolnank csak egymassal szemben,
2011. okt. 21. 15:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Tánc.... nem azzal van probléma... Nem jössz be nekik, nem az a baj, ahogy táncolsz (ha az akkor nagyon gáznak kell lenned) egyszerűen nem vagy egy szép gyerek , ha bejön egy nő, egyszerűen tapadj rá.. legyen meg a testkontaktus tánc közben, ha nem jössz be neki akkor lelép, ha bejössz akkor marad és smacizhatsz
2011. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen tánc?
2011. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat igen, para van miota nem fogadja be a szemem a kontaktlencset.... Szemcsiben hulyegyerek fejem van, anelkul meg nem kovetem a fokuszpontokat, csak bamulok mint valami agyhalott elefánt.
2011. okt. 21. 15:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát tánc. Csapolt sörös, kavart zenés ugrabugrálós szorakozohelytánc
2011. okt. 21. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:
te vezetsz, nem a csaj.
2011. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!