Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat valójában tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat valójában tőlem ez a férfi?

Figyelt kérdés

Régóta ismerjük egymást, lassan 10 éve. Az első pillanattól kezdve kölcsönös a szimpátia és a szexuális vonzódás egymás iránt. Mindketten nyitott kapcsolatban élünk, többször beszéltünk már ilyen témákról négyesben is. Szóval baj nem lenne belőle, ha találkoznánk, de itt jön a bökkenő, amit nem értek.

Mindig hangsúlyozta nekem, hogy csak szexet akar tőlem és ennyi. De mindenről beszélünk, mindent csinálunk együtt, mint két jó barát, csak a szexig nem jutunk el. Mindig ő hozza fel, hogy találkozzunk, de aztán mindig hárít, kifogásokat keres.

Nem értem ezt az egészet. Miért jó ez neki?

Mindketten közép korúak vagyunk.


2021. jún. 22. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Biztos azt várja hogy mikor h8vod fel magadhoz
2021. jún. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezen is túl vagyok vele. Mindig visszatáncol.

Számomra már hiteltelen, amit mond. Minden ilyen eset után úgy tesz, mintha nem történt volna semmi és folytatja az udvarlást, ugratást stb. Ha elutasítom, akkor kerül egy darabig,, néha bunkó velem, aztán újra úgy tesz, mintha nem történt volna semmi.

2021. jún. 22. 07:36
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Jajj hát egy munkatársammal én is így vagyok. Én meguntam, hogy csak a szája nagy. Hagyd. Majd lép ha akar valamit
2021. jún. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Hülyére vesz.
2021. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Többször beszéltünk már ilyen témákról négyesben is."


Mit jelent az, hogy négyesben? Ki volt rajtatok kívül a másik két személy? Mindketten kapcsolatban éltek mással?


Középkorúak esetében talán már kicsit túlkorosak vagytok ehhez a játszmához. Annak lenne értelme, ha lezárnád, mert így csak szenvedés az egész. Én is hasonló helyzetben vagyok, de már igyekszem kitörni belőle...

2021. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja igen, nyitott kapcsolat. Így már lehet érzelmileg komolyabban is sérülni, ha mindenki mást keres...


Biztos, hogy fenn akarod tartani a végtelenségig ezt a helyzetet?

2021. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!