Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A MGTOW férfi valójában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A MGTOW férfi valójában a megrögzött agglegény?

Figyelt kérdés
Vagyis eddig is volt ilyen, csak az elnevezés változott, azaz nincs új a nap alatt?

2018. aug. 11. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerinten igen. Egyedülálló férfi.
2018. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Sosem tudom, hogy pontosan mit takar ez a betűszó. Szóval a kérdésem, hogy az ilyen személy m"en going their own way" pontosan hogyan vonja ki magát a társadalomból? Nem is szexel? Nőgyűlölő? Nem is beszélget nőkkel? Vagy mi a tökömet jelent ez?

Mert én ha úgy vesszük, megrögöztt agglegény vagyok, de nekem semmi bajom a nőkkel, én szeretem őket, szeretek szexelni, több barátság extrákkal kapcsolatom is volt már, csak olyan igazi komoly kapcsolatom nem volt sosem.

2018. aug. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Elméletben igen. Gyakorlatban a frusztrált incelek gyülekezete.
2018. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez csak valami újabb hülyeség. Valakik az ilyesmiből élnek hogy kitalálnak új kategóriákat és építenek rájuk könyveket és akkor ezen jól keresnek.
2018. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Sztem jobban jártál volna, ha a kérdésedet magukhoz az itt esetleg jelen levő MGTOW-okhoz intézed.
2018. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

A "MGTOW" nagyjából annyit tesz, hogy a férfinak megjött az esze, és rájön, hogy a nők feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük, és a párkapcsolat egy deficites baromság. Egyszerűen több a veszteség, mint a nyereség.


"Elméletben igen. Gyakorlatban a frusztrált incelek gyülekezete."


A MGTOW és az incel nem ugyanaz, aranyapám. Akkor gondolom a londoni busz és az elefánt is ugyanaz, mert mindkettő nagy...

Az incelek akarnak kapcsolatot, a MGTOW férfiak meg nem akarnak semmit...de tényleg, tök ugyanaz a kettő. Talán olvass utána, mielőtt fröcsögöd magadból a férfiellenes hisztidet.

2018. aug. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

A MGTOW az aki önként vállalt agglegény életet

Hogy miért vállalta, annak millió meg egy oka lehet, de általában az, hogy nem akarnak kapcsolatot, nem akarnak kötöttségeket és állandó megfelelési kényszert

Szerintem igazuk van, a kapcsolatok manapság rég nem arról szólnak már, amiről kellene...

A #3 válaszadó meg helyből kapta a mínuszt

2019. szept. 20. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!