Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit szólnátok, ha egy férfi, akit 3 éve ismertek wellness hétvégére hívna titeket?

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 19:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Erdei kisházba dézsfürdővel mehetünk. Hotelbe más emberek közé nem szeretek.
2021. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Hogy meglepő, hogy 3 év alatt ennyire nem ismert meg, hogy nem tudja hogy nem megyek ilyen helyre
2021. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%

Most ismerem csak vagy a barátom.

Ha nem vagyunk még együtt, akkor nem mennék vele semmilyen erdei kisházba.

2021. jún. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül wellness hétvégére.
2021. jún. 22. 19:27
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem mennék. Én nem így "ismerkedem". Továbbá, ha kicsit is bejönne nekem, azt az elmúlt 3 év alatt már jeleztem volna.
2021. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%

Örülsz ennek a lehetőségnek vagy inkább kételyeid vannak a helyzettel kapcsolatban?


Nem egészen értem a kérdést, bocsánat.

2021. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Mármint olyan férfi, akivel nem vagyok együtt és nem is alakul éppen? Biztos, hogy nem mennék el. A kategóriából ítélve nem baráti wellnessezés lenne. Ha tetszik valaki, ne ezzel indíts, mert sokkal valószínűbb, hogy nemet fog mondani és nem is veszi jó néven. Persze nő függő, biztos van olyan is, akinek ez bejön ebben a formában.
2021. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
Szívesen elmennék vele akár barátilag is, ha nem jön be, imádok wellnessezni.
2021. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 harebell ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen kapcsolatban vagyunk. Ha nem alakul semmi köztünk, nem is randiztunk még, akkor nem mennék vele semmiképp. Ha randizgatunk egy ideje, talán. Engem speciel a wellness nem érdekel, de ez itt mondjuk mindegy.
2021. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ez a bizonyos nő nagyon elfoglalt még munka után is, folyton megy valami kultúrális programra (ezekre én is szoktam menni és ott szoktunk találkozni) az nem tudom, hogy érez irántam, nem hiszem hogy nem tetszek neki, de lehet ő azt hitte eddig hogy csak barátkozni akarok vele. Lehet már abból is rájönne, hogy tetszik nekem, hogy még többet beszélek vele, hogy folyton érdeklődök iránta. Biztos furcsa ötletnek tünik, de ezt most találtam ki, megéri megkérdezni tőle.
2021. jún. 22. 19:48
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!